NEWS

Hottopic kousky

14. května 2011 v 0:36 | posted by parahani
Na stránce hottopic.uk máme úžasné nové kousky! V prvé řadě je to nádherný jednoduchý řetízek se srdíčkem a s logem Paramore (můj osobní favorit), pak ve-tmě-svítící gumový náramek také s logem kapely a v prodeji je již i kompilace Vans Warped Tour '11 - CD, které obsahuje hity kapel účastnících se letošního ročníku WT. Paramore tam přihodili píseň "For a pessimist, I'm pretty optimistic". :)
+ Hottopic nyní rozesílá zboží do celého světa a navíc vám automaticky při objednávce uvede i poštovné potom, co uvedete adresu. Já se bohužel sekla ihned po prvním kroku - nepustilo mě to dál kvůli tvaru mobilního čísla (ikdyž nevím, co je špatně), a tak si nemůžu ověřit, jaké to poštovné vlastně je (na začátku objednávky aplikace hlásí 5 dolarů, ale to ještě neví, kam posílá)...
Někdo to můžete otestovat a ozvěte se, jak jste dopadli. ;)

Vinylové samolepky

14. května 2011 v 0:16 | posted by parahani
Do nabídky posters.cz přibyla novinka - vinylové samolepky. Je to dekorativní vychytávka, kterou můžete nalepit na jakýkoliv rovný povrch (zeď, sklo, dřevo) a opakovaně ji přemisťovat. Na stránce se teď objevily i tři s motivem Paramore. Jedna s BNE motýlem, další s Hayley a poslední se starou sestavou kapely. Obdélníkové mají rozměry 7,2x13,3cm a kruhová pak 9,5 x 9,5cm a jedna stojí 39kč. ;)

V novém Bravu plakát Paramore!

11. května 2011 v 21:18 | posted by parahani
Bravo prozřelo a zabrouzdalo internetem...a tak tenhle plátek zjistil, že kapela je nyní tříčlenná a na počest tohoto objevu vychází zítřejší číslo s novým La Trio plakátem Paramore! :) Na obalu čísla je Johnny Depp aka Jack Sparrow ;) Za info díky Marti ;)
Tak kdo běží zítra do trafiky?

Shine Brighter Bracelet

10. května 2011 v 20:41 | posted by parahani
Ve FBR store máme opět novinku, a to žlutý gumový náramek s textem ze songu Brighter - "You shine brighter than anyone does". :) KDO HO CHCE? :D

Paramore na Musicares Benefit 2011

7. května 2011 v 13:53 | posted by MiShaA
Jak jsem vám včera psala, Paramore se zúčastnili charitativního koncertu Musicares Benefit 2011 v Nokia Club v Los Angeles. Paramore tam zahráli dvě akustické písně - Misery Business a That´s what you get. Kromě videí máme i plno fotek z červeného koberce, kde můžete vidět oholeného Taylora (ty vousy měly něco do sebe, škoda že je neměl déle:D). Všechno najdete v c.č.:)
edit: Přidala jsem ještě jedno video (v HD kvalitě) z červeného koberce. Všichni jsou tam strašně milí, doufám, že se nám povede je takhle odchytit i u nás:)

Charitativní vystoupení

6. května 2011 v 20:29 | posted by MiShaA
Paramore budou dnes hrát charitativní koncert na oslavu sedmého ročníku MusiCares MAP FundSM. Koncert se bude konat v Nokia Club v Los Angeles a bude se jednat o speciální akustický koncert, kde se vedle Hayley, Taylora a Jeremyho objeví i Taylorův bratr Justin. Všichni včera pilně trénovali a záznam ze zkoušky už můžete zhlédnout na Paramore.net. Kromě Paramore na této akci také mimo jiné vystoupí Dave Gahan (Depeche Mode).

Kerrang Awards 2011

4. května 2011 v 20:20 | posted by parahani
A máme tady opět nějaké to hlasování. ;) Startuje výběr z nominovaných na každoroční ceny časopisu Kerrang a Paramore se probojovali do kategorie BEST INTERNATIONAL BAND.
Stačí tedy vyplnit pár údajů a pak jen vybrat v kolonce Paramore. Tak jedem! :) Fanoušci "metal" Kerrangu nemají naši kapelu moc v lásce, takže jim musíme ukázat, jakou máme převahu! :D (A hlasovat můžete kolikrát chcete ;))

Paramore v Indonésii

2. května 2011 v 21:02 | posted by parahani
Dnes (zřejmě v rámci zmiňovaného velkého pondělního oznámení) byly ohlášeny dvě nová koncertní data! Paramore vystoupí 17. srpna na Bali a 19.srpna v Jakartě! :) Pro fanoušky nahráli krátké video:

Bamboozle

1. května 2011 v 14:13 | posted by MiShaA
Paramore se včera přišli podívat na Bamboozle Festival (na kterém už několikrát hráli), tentokrát tam byli ale jen jako hosté. Paramore se s lidmi fotili a uspořádali i autogramiádu, při níž se podepisovali na karty s úplně novou fotkou z photoshootu Lindsey Byrnes. Fotky z autogramiády (a Taylorovy vousy) máte v celém článku.

PFC chat

30. dubna 2011 v 14:00 | posted by MiShaA
Hayley si byla opět popovídat s fanoušky na PFC chatu. Tentokrát tam mluvila o sobě i o kapele a tady jsou nějaké postřehy od fanoušků:
 • Hayley je vegetariánka (ne veganka), ale občas podvádí s rybami
 • V pondělí nás čeká nějaké Velké oznámení
 • Nové songy by měly vyjít toto léto
 • Taylor by nám měl dát brzy vědět, jestli budou hrát na Warped tour nějaké nové songy
 • Oblíbený horor je Pet Sematary
 • Hayley se nebude vdávat
 • Přemýšlela, že by si nechala s Taylorem udělat nějaké tetování (srdce), ale ještě není rozhodnutá
 • Taylorovy vousy prý vypadají super
Zvukový záznam chatu si můžete poslechnout v c.č.

Hayleyiny NEJ

23. dubna 2011 v 11:58 | posted by MiShaA
Na stránkách magazínu Spin byl zveřejněn článek, ve kterém se každý týden ptají nějaké celebrity na její oblíbené věci. Tektokrát je tou celebritou Hayley. (Ta část o Taylorovi je sladká:D)

Mé oblíbené věci: Hayley Williams z Paramore
Tento týden: Dvaadvacetiletá frontwoman Paramore (a vášnivý Tweeter) Hayley Williams.

NOVÝ OBLÍBENÝ UMĚLEC:
Best Coast. Jistě, nejsou úplně noví, ale chci vám o nich dát vědět. Jsou tak v pohodě.

Cosmopolitan photoshoot

19. dubna 2011 v 17:50 | posted by MiShaA
To je nádhera! Doufala jsem, že bude těch fotek víc! :D Jde o photoshoot, který Hayley nafotila pro květnové vydání časopisu Cosmopolitan (tady na blogu jsou scany). Teď se shoot objevil celý a v úžasné kvalitě! Autorem fotek je Matt Jones.


Party Jeremyho Scotta

19. dubna 2011 v 15:01 | posted by MiShaA
Na livejournalu se dneska objevily fotky z party Jeremyho Scotta, o které psala Hayley post na tumblr, který jsem vám včera překládala. Vypadá to, že se s Dakotou dobře bavily:)

Tumblr post

18. dubna 2011 v 18:07 | posted by MiShaA
V poslední době se toho kolem Paramore moc neděje, každý si užívá svého volna jinak. Jeremy byl za Kat v Londýně a Hayley si užívá s kamarádkami (a Taylor se má nejspíš také dobře). A o tom, co se u Hayley děje, nám poslala na svůj tumblr zprávu, kterou jsem vám přeložila.

Minulou noc jsem byla na Jeremyho Scotta x adidas party. Chtěla bych jen rychle poukázat (pak odvrátím vaše oči jinam), že jsem NIKDY nebyla na Coachella (moje pozn. hudební festival pořádaný každý rok v Californii) Zatím, stejně jako včera v noci jsem byla na jedné z after-party. Tohle je tak opožděné. Měla bych se stydět.

Hayley v Elle

17. dubna 2011 v 9:09 | posted by petra.freedom
Časopisu Elle se nějak podařilo uzurpovat si fotku z photoshootu Lindsey Byrnes, na který čekáme už měsíce :D A využít jí na povídání ohledně make-upu. Hayley tam říká, že vždycky musí mít alespoň trochu oranžové :)


I (Still) Love Paramore Project

13. dubna 2011 v 22:29 | posted by parahani
A máme tady další událost, které se může zůčastnit každý z vás ;) Tentokrát je to super jednoduché! :)
Stejní lidé, kteří dali do kupy úžasné video I (STILL) LOVE PARAMORE, teď přicházejí s dalším nápadem.
 • Jediné, co musíte udělat je, že se VYFOTÍTE. Můžete mít na sobě co chcete, jen je potřeba abyste byli dobře vidět ;)
 • fotku pošlete na istillloveparamore@gmail.com (pošlou vám zpět potvrzení, že mail dostali)
 • deadline je 16. dubna o půlnoci !!!
Snažte se o tomto projektu informovat co nejvíce lidí, je potřeba takových 500-1000 účastníků!!! :) Šiřte zprávu přes FB, LJ, Twitter, Tumblr...kdekoliv chcete ;) Více informací o tom, co se s fotkami bude dělat vám organizátoři sdělí až získají dost lidí a vytvoří celé video! :)

Videa / Elle

12. dubna 2011 v 18:40 | posted by petra.freedom
(červený koberec, miluju tyhle kamery, krásně ukazují, jak je to tam jako s dobytkem...každý tam řve vaše jméno, musíte pořád pózovat a točit se sem a támhle...tohle je ještě i slabota)

(s Robyn)

Elle Women In Music

12. dubna 2011 v 15:18 | posted by MiShaA
Hayley se včera objevila na koncertě pořádáným časopisem Elle. Koncert se konal v Kalifornii a byl na počest žen v hudbě. Hayley byla na této akci se svou kamarádkou Dakotou a setkala se tam například se zpěvačkou Robyn.

TRIO plakát na posters.cz

9. dubna 2011 v 17:14 | posted by parahani
Nový plakát Paramore se současnou sestavou si nyní můžete zakoupit i na posters.cz! :) Je na výšku a stojí obvyklyých 169kč ;)
Tak co, komu z vás bude tenhle kousek viset doma na stěně???

Plakát kapely v BravoGirl

7. dubna 2011 v 21:42 | posted by parahani
V českých časopisových kruzích si zřejmě všimli, že se o Paramore dost mluví, a tak můžeme v novém BravuGirl najít plakát Paramore. Čeho si ale ještě nepovšimli je, že se sestava kapely za poslední měsíce trošku pozměnila, takže na posteru máme stále 5 postav. (Co byste po nich chtěli, no) :D Za info díky Betty ;)

Nový post na LJ

6. dubna 2011 v 20:44 | posted by MiShaA
Hayley postla novou zprávu na livejournal, kde mluví o obálce Cosmopolitanu. Článek je hodně zajímavý, upřímný a inspirující. V originálu si ho můžete přečíst tady.

Jako Eli..uskutečnila jsem to.
Ahoj všichni
dnes se pojďme ponořit do diskuze o sexualitě! Ano, ano chci mluvit o obálce Cosmo. Znamená to pro mě trochu více než velký obchod. A víte co? Jsem z toho opravdu nadšená. Pro širokou veřejnost je Cosmo časopis buď a) ženská posedlost nebo b) ženina zkáza --- upřímně, kterákoliv z těchto dvou možností znamená jednu zatracenou věc! Média mají zřejmě naši pozornost. Je snadné nechat všechny obrázky těchto božských žen našeptávat nám, že se předpokládá, abychom takhle vypadaly. Je to jako "tady se koukněte na moje prsa! nepřály byste si tohle mít?" "Spoustě kluků se bude líbit, když to budete dělat takhle!" "Získej takovou postavu!" bla bla bla strávíte všechen čas, energii a peníze světovým ideálem "sexy"...a víte co? Nikdy se to nezmění. Stejně jako sama sobě říkám, že mě to nezajímá a nosím si, co chci...Vždy budou existovat okamžiky, kdy se podívám a vidím krásnou osobu na obálce jednoho z těch cárů...a já na to "ugh, taková musím být!?" jen než si uvědomím...příští měsíc budu ta holka na obálce já.

zbytek v c.č.

Musical March Madness VÝSLEDEK

5. dubna 2011 v 19:58 | posted by addicthanka
Tak a máme tu výsledky letošního ročníku Musical March Madness. Paramore jsme společnými silami dostali až do finále, ale bohužel byli Green Day moc silný soupeř. Paramore prohráááááli :( Bylo obdrženo neuvěřitelných 120 000 hlasů a naší kapele chybělo něco kolem 2,5 tisíce z nich. Tak snad příští rok! ;)
Sláva vítězům, čest poraženým :)

Hayley pro Cosmopolitan /2

4. dubna 2011 v 22:46 | posted by addicthanka
Nedávno se nám objevily nádherné scany z květnového Cosmopolitanu, kde nám září Hayles. Tady je zbytek rozhovoru, návod jak se nalíčit a ještě jedna malinká fotka. ;)
(pictures by paramore.pl)

Paramore Yard Sale

4. dubna 2011 v 21:26 | posted by addicthanka
Do prodeje na pomoc Japonsku se dostalo33 nových kousků! :) Nyní je možno přihazovat z celého světa. :)
Tak co, co byste rádi vlastnili vy? :D :)

Paramore vs. Green Day

4. dubna 2011 v 18:41 | posted by MiShaA
A je tu další souboj! Ten s My Chemical Romance jsme vyhráli, teď na nás ale čekají Green Day, což je podle mě nejtěžší soupeř, kterého jsme zatím měli. Tak makáme, makáme, musíme je dát!:)
Edit: Tohle už je finále, takže se musíme snažit o to víc! :) Tady se můžete podívat na celou tabulku soubojů.

Pressure - detaily

3. dubna 2011 v 19:13 | posted by addicthanka
Máme tady každotýdenní významy písní. Trochu se zpožďuju s překlady, sorry :( Dnes je to PRESSURE :)
Je Pressure váš oblíbenec? Máte nějaké oblíbené video tohodle songu? Šup s tím do komentářů :)

Hayley pro Cosmopolitan

3. dubna 2011 v 15:27 | posted by addicthanka
WOW! To by možná i stačilo :o)
Hayley se nám objevila na obálce časopisu Cosmopolitan! A také podala rozhovor o školních letech, o úspěchu kapely i o odchodu členů atd. A ty fotky doprovázející článek jsou skvostné!!! Koukněte na to! :)

Musical March Madness - 5. kolo!

1. dubna 2011 v 15:18 | posted by MiShaA
Máme tu další boj! Tentokrát to bude asi největší makačka, jsme totiž proti My Chemical Romance a už prohráváme! Hlasujte, hlasujte, hlasujte...:)

Paramore na Rock for People!

1. dubna 2011 v 14:56 | posted by MiShaA
Lidi je to pravda! Kamarád s tím dneska přišel ve škole a ve mně to hlodalo celé dopoledne! Paramore opravdu přijedou do téhle malé zemičky, chápete to? Já jsem z toho na prášky ještě teď:D
Paramore přijedou do ČR v rámci European Summer Tour 2011. Ukážou se na letním festivalu Rock for People, který se koná každý rok v Hradci Králové. Paramore tam budou přesně 3. července, a dokonce to už potvrdili na svých oficiálních stránkách! Ceny vstupenek se pohybují okolo 1500Kč (pro přesnější info se podívejte sem).
Tak kdo jedete?

Vocalizing

30. března 2011 v 20:22 | posted by petra.freedom

Hayley nahrála tuhle fotku na svůj tumblr účet :) A na jejím twitteru jste si mohli přečíst, že už nahrála vokály na skladbu In the Mourning a ještě do té písně přidali bridge. Potom taky napsala, že dva songy už má hotové a teď jí dva čekají.

Takže víme, že už jsou songy zatím čtyři :) Uvidíme jestli to vydá na celé album, nebo jenom EP, pořád jsem z toho ještě tak trochu zmatená.

Nové triko

29. března 2011 v 20:11 | posted by addicthanka
Ve Fueled by Ramen store máme opět nové tričko ;) Zdá se mi jako další ze série "a teď hádejte, co má ten obrázek společného s Paramore". Znáte odpověď? :D

One Week One Band

29. března 2011 v 18:38 | posted by addicthanka
Hayley napsala na tumblr něco málo o One Week One Band - je to tumblr blog na kterém je vždy celý týden zveřejněnováno spoustu věcí o jedné určené kapele ;) A tento týden jsou vybráni Paramore :)

přeloženo z yelyahwilliiams.tumblr.com:

Jsme kapelou týdne!

Náš velmi dobrý přítel (a dlouhodobá podpora Paramore!), Brent Sower, bude tento týden psát pro One Week One Band/Jeden týden jedna kapela. A tenhle skvělý chlapík jakým on je si vybral psát o nás! Upřímně, cítím se poctěna...za prvé protože s námi drží už 6 nebo kolik let a za druhé, protože si nemyslím, že my jsme zrovna ten typ kapely, které bývají představovány na One Week One Band. Nicméně, možná nás někteří lidé skrze jeho slova o naší muzice a jeho zážitky jako fanoušek/náš kamarád lépe poznají.A ikdyž ne, alespoň budou mít možnost se celý týden koukat na naše roztomilé tvářičky!

Chtěla bych vědět - chcete abych Brentovy články překládala? Jde o jeho osobní zážitky, zkušenosti s Paramore a o jeho vztah k jejich muzice...Postuje teprve druhý den, ale už je tam spoustu textu. Tak co, bude to tu někdo číst??? :D:D

Musical March Madness - 3.kolo!!!

28. března 2011 v 21:55 | posted by addicthanka
Tak a je tu 3.kolo březnového šííílenství!!! :) Přes KIngs of Leon se Paramore dostali nečekaně snadno, ale teď jde do tuhého! Nastupují proti LINKIN PARK. Je potřeba každého fanouška!!! LP mají obrovskou fan základnu, takže...Pojďme to aspoň zkusit :D

Online Yard sale začíná

28. března 2011 v 19:10 | posted by MiShaA
Jak vás Hanka informovala v minulém článku, Paramore pořádají výprodej svých věcí na e-bay. Online výprodej odstartovala před malou chvilkou. Tato výprodej bohužel platí pouze pro USA, takže my máme opět smůlu (jak jinak) :D.
Na věci, které Paramore prodávají se můžete podívat Tady.
edit: Hayley tweetovala, že budou další věci do aukce přidávat během týdne.

Poznáváte něco z těch věcí? Koupili byste si něco? Pište do komentářů:)

Online Yard Sale

27. března 2011 v 21:31 | posted by addicthanka
Už před delší dobou v některém z rozhovorů či chatů Hayley avizovala, že uspořádají online prodej pár věcí a výtěžek z toho všeho půjde jak jinak než na dobrou věc. ;)
Teď už víme přesnější čas - vše se uskuteční již v PONDĚLÍ!!! :)
Detaily budou zveřejněny na paramore.net, platby zřejmě poběží přes e-bay a všechny získané peníze půjdou Červenému kříži na pomoc Japonsku ;)

Paramore na Warped Tour 2011

27. března 2011 v 21:20 | posted by addicthanka
Na paramore.net bylo oficiálně oznámeno, že tak jako každý rok, Paramore i letos vyjíždějí na Warped Tour! :) Odehrají koncerty v červenci od 14. - 20. a také jeden 9.srpna a objedou celkem 7 měst. :)

JUL 14 Scranton, PA @ Toyota Pavilion At Montage Mountain
JUL 15 Mississauga, ON @ The Flats at Arrow Hall
JUL 16 Montreal, QC @ Parc Jean-Drapeau
JUL 17 Hartford, CT @ Comcast Theatre
JUL 19 Milwaukee, WI @ Marcus Amphitheatre
JUL 20 Cleveland, OH @ Blossom Music Center
AUG 09 San Diego, CA @ Cricket Amphitheatre

Hayley taky na twitteru vyzvala fanoušky, aby postovali jejich para zážitky z předchozích Warped tours s hashtagem #parawarped a už tunu jich retweetovala! :)

Kerrang! Rock 100 2011

27. března 2011 v 20:49 | posted by addicthanka
Časopis Kerrang každoročně dělá žebříček 100 nejlepších videí (ne jen těch, co byly za minulý rok vydány!) a nyní můžete vybírat své favority. Paramore tam mají klip k Ignorance a Misery Business :)

Nové texty!

27. března 2011 v 12:37 | posted by MiShaA
Hayley se nedávno opět stavila na PFC chatu, kam poslala části textů ze dvou připravovaných písní. Nejspíš poznáte, o čem jsou...V celém článku pak najdete ofocené úryvky z chatu.

Pracovní název "Monster" - 2.sloka -
I'm only human, I've got a skeleton in me
But I'm not the villain, despite what you're always preaching
Call me a traitor, I'm just collecting your victims
And they're getting stronger
I hear them calling
(to je ta, kterou jste mohli slyšet ve videu, které poslal Jeremy na svůj tumblr tady)

Pracovní název "Renegade" - 2 řádky z druhé sloky -
I'll keep your secrets with me
right behind my teeth
your anger, your anchor
but I'll sail much further on.

Musical March Madness - 2.kolo!!!

24. března 2011 v 19:52 | posted by addicthanka
A máme tady druhé kolo "březnového hudebního šílenství"! :D Paramore se po tuhém boji dostali přes No Doubt, ale teď mají proti sobě snad ještě těžšího soupeře - Kings Of Leon. Tak jdem na to! :)

Ze studia - den 2/2

23. března 2011 v 18:22 | posted by MiShaA
Já tyhle novinky miluju! Na paramore.net se objevily další fotky ze zkušebny a na několika fotkách můžete dokonce vidět Taylorovu oholenou hlavu! (Jeremy o tom prý napíše song:D) Musím říct, že mu to moc sluší:) Hayley zásobuje i své tumblr a postla jedno video, kde hraje na bicí ona.
 
 

Reklama