FAVOURITE MUSIC

P!nk- Fu*kin' Perfect

21. ledna 2011 v 16:10 | posted by MiShaA
Když sem nedávno Péťa dala Kings of Leon, uvědomila jsem si, že ode mě tu ještě žádná oblíbená muzika není a dneska je na to ten nejlepší den, protože P!nk vyšel nový videoklip, který byste měli vidět! (Už ho má i Hayley na svém tumblr:D)

Kings of Leon

20. ledna 2011 v 13:28 | posted by petra.freedom
Koukla jsem, že už od loňska nemáme nic nového v rubrice oblíbené muziky :) Tak refresh!

Kings of Leon :) Doporučuju :) Ale určitě už je posloucháte :))

Tohle je nejnovější videoklip z prosince k songu Pyro. Je částečně depresivní :D

Nick Cave

27. listopadu 2010 v 15:39 | posted by petra.freedom
Musela jsem :) Přidávám do složky svých oblíbenců Nicka Cavea. Hlavně tenhle song. 

Sia

31. října 2010 v 21:34 | posted by petra.freedom
Zbytek "nových" i nových věcí přidám zítra, už tu usínám na místě, ale nemohla bych spát bez přidání téhle zpěvačky do sekce oblíbenců. Sia je něco, co prostě musíte poslouchat :) Lépe řečeno někdo -  a vtipné je, že jí možná znáte, používají její písně v mnoha filmech, nebo prostě sestřizích a tak podobně, jako například tu nejkrásnější - Breathe Me - ta byla na MTV v reklamě na The Hills finále a potom taky v sestřihu díla Sandry Bullock při předávání generation ceny na MTV Movie Awards :) Nádherně se hodí. 

Dávám sem tuhle, Breathe Me, protože je dechberoucí a krááásnááá (ano, ztrojuji písmenka pro vizuální a intenzivní podtržení té krásy :D:D). Nepotřebuje to další koment, mluví sama za sebe.
A protože je neděle večer a čeká nás nový týden, dneska se loučím s přáním hezkého týdne všem, dobrého vykročení do listopadu (haha, už zním divně) a lidi, nezapomeňte si přeřídit hodinky, ať zítra nevstáváte o hodinu dřív!!! :D:D:D 

Metric

13. července 2010 v 13:58 | posted by petra.freedom
Už jsme dlouho nic nepřidaly do oblíbené muziky a protože teď tohle poslouchám pořád dokola, tak proč ne :))) Přidávám kapelu, která se jmenuje METRIC. Na ukázku vám dám jejich výtvor ze soundtracku pro Eclipse - protože to prostě musíte slyšet. Bylo to tak, že složili song na základě melodie, kterou vytvořil Howard Shore, takže první player je skladba s názvem "Wedding Plans", kde máte nejdřív tu linii, která se potom přenese v Metric :)

No a druhé video je už oficiální videoklip k písni "Eclipse (All Yours)" :) Tak. Nic víc netřeba :)Sunlips

26. května 2010 v 13:33 | posted by petra.freedom
Ták a mám takový pocit, že už jsme dlouho nepřidali žádnou svou oblíbenou hudbu. Tak já si dám :)))


A můj další oblíbenec je jediná kapela, která je na mém playlistu - a nezpívá anglicky :) Jediná výjimka, kterou tam mám, ale i z těch je seznam krásný :) Proč? TAK SI TO POSLECHNĚTĚ :) Vždyť se to nedá neposlouchat, jak je to dobrý! A slovenština nepřekáží (plus vždycky jsem měla velkou slabost pro slovenčinu, mi ti přije jako nádherný jazyk :) )

Dochází mi, že tímto udělám radost jistým návštěvnicím blogu :) Ale každopádně Sunlips možná můžete znát, protože byli letos v boji o účast na Eurovision Song Contest či jak se to celé jmenuje :) A tam měli písničku, <b>Správy v splně</b> (doufám, že to píšu správně takhle :D) a to je můj další oblíbenec, tady je:

Takže tím tuto zprávu ukončím :) Sunlips je podle mě výborná kapela a nutno dodat že úžasně milí lidé :) Což v mnohém splňuje náš paramore standard :) Takže vám je doporučuju víc než vřele! :)

PS: Pro info o nich můžete na blog Domči a Andie - ten najdete tu:

PAPER ROUTE

28. března 2010 v 17:29 | posted by petra.freedom
A ještě přidám do složky naší oblíbené muziky :) Svou oblíbenou kapelu - Paper Route (no jako mám je ráda/ znám je tak rok :D ale přesto). Oni Paper Route teď vydali svůj první klip, je k songu Gutter, který jste možná už poslouchali, byl na propagačním balíčku pro podzimní turné Paramore. ANo, byli na turné s Paramore :) A jsou to jejich přátelé.

Čímž se dostávám k tomu, že to tu není až tak mimo, v klipu totiž hraje náš (můj) milovaný Taylor York! :) Ale máte sto bodů, když ho najdete :) Já ho našla, protože jsem viděla videa z natáčení a vím, co měl na sobě :D Tak hledejte, šup :)

(A poslouchejte Paper Route, samožejmě :) pod tohle video přidávám ještě Last Time, další skvělou píseň od PR)


Gutter

Last Time

Remembering the Summer

5. března 2010 v 18:57 | posted by petra.freedom
Dala jsem to do fav music. Poslyšte, vím, že jsem někdy v srpnu, když jsem asi tak po milionté postovala Stand and Deliver, řekla, že už je to naposledy :D Ale túdlé :D Teď jsem si ho znova pustila po té době a zase jsem se nasmála, takže ho dávám i vám, abyste se pobavili v tento chmurný čas, kdy sníh na nás zase útočí (!!!! grrrr) :D PS: sledujte Taylora jak dělá kotrmelce, Joshe a jeho hvězdy, Zaca a jeho vánoční obleček, Jeremyho jak se klouže po jevištních rekvizitách :D A Hayley just being Hayley :)))) :D je to hrozná legrace :D Vypadali jako že si to opravdu užívali.

Avril Lavigne - Alice

22. února 2010 v 15:22 | posted by Alis
Tenhle song určitě budete všichni znát, stejně tak jako zpěvačku. Je k novému filmu Alice in Wonderland (Alenka v říši divů), který vstoupí do kin někdy v březnu a já už se nemůžu dočkat. Půjdete taky? Song je myslím víc než povedený a ten název=D

Leona Lewis - I See You

18. ledna 2010 v 16:33 | posted by Alis
Poslední dobou je tohle moje nejoblíbenější písnička, opravdu miluju její výšky a ten klip....prostě nádhera. Kdo v dnešní době nezná film Avatar, prostě nežije=D.....Ale fakt, nádhera rozhodně doporučuju omrknout!!=)


Přikládám ještě překlad:

Zřím tě
Zřím tě

Procházím skrz sen
Zřím tě
Mé světlo v temnotě vdechuje naději novému životu
Nyní žiji skrze tebe a ty skrze mne
Okouzlující

V srdci se modlím, aby tenhle sen nikdy neskončil
Vidím sebe skrze tvé oči
Vdechuji nový život, letím vysoko
Tvůj život ozařuje cestu do ráje
A tak nabízím svůj život jako oběť

Já žiji skrze tvou lásku
Učíš mě, jak vidět
Všechno krásné
Mé smysly se dotýkají tvého světa
Který jsem si nikdy nepředstavila
Nyní dávám mojí naději tobě
Vzdávám se

V srdci se modlím, aby tenhle svět nikdy neskončil
Vidím sebe skrze tvé oči
Vdechuji nový život, letím vysoko
Tvoje láska ozařuje cestu do ráje
A tak nabízím svůj život
Nabízím ti svoji lásku

Když mé srdce nebylo nikdy otevřené
(A můj duch nikdy volný)
Pro svět, který jsi mi ukázala
Ale mé oči si nemohli představit
Všechny barvy lásky a života, věčně
Věčně

(Vidím sebe skrze tvé oči)
Vidím sebe skrze tvé oči
(Vdechuji nový život, letím vysoko)
Letím vysoko

Tvoje láska ozařuje cestu do ráje
A tak nabízím svůj život jako oběť
Já žiji skrze tvou lásku
Já žiji
Zřím tě
Zřím tě

zdroj: R3n4tk4

Imogen Heap

31. prosince 2009 v 11:42 | posted by petra.freedom
Už jsem dlouho nepřidala do Favorite Music, tak přidávám .o) Mám takový špatný pocit, že už jsem tu Imogen Heap propagovala, ale teď je mi to upřímně jedno, opakování je totiž matka moudrosti, nebo tak nějak se to říká :D:D:D


Ju a PS, v březnu přijede do Prahy ;o)

30 Seconds to Mars - Kings & Queens

15. prosince 2009 v 16:43 | posted by Alis
Určitě doporučuju novou desku 30STM - This Is War. Je to prostě nádhera. Víc není co dodat. První videoklip natočily na song Kings & Queens a myslím, že semnou bude většina souhlasit, že je naprosto skvělí. Úplně jiný styl než A Beautiful Lie. A navíc pro ty, kteří obdivují Jareda Leta, v tom klipu mu to nehorázně sluší, (ovšem asi jako všude=D)

Flyleaf - Again

18. listopadu 2009 v 16:29 | posted by Alis
Na dnešním dnu je jediná krása ta, že jsem se dozvěděla, že moje druhá nejoblíbenější kapela Flyleaf vydává po zhruba 4 letech novou desku!!! Nejvíc sem skákala do vzduchu=D Memento Mori je 2 studiová deska a první singl je Again. Kdo je zná určitě pozná, že nevykolejily ze svého stylu a myslím, že jak písnička tak klip jsou naprosto skvělí, už se nemůžu dočkat až si poslechnu celou desku=D

Taking Back Sunday

17. října 2009 v 15:01 | posted by petra.freedom
Protože se dneska nic moc neděje, tak obnovíme rubriku fav music mojí oblíbenou kapelou - Taking Back Sunday. Tady je video k songu z posledního alba, píseň se jmenuje Sink Into Me. Je podle mě na albu nejlepší :o)

Muse

5. října 2009 v 18:11 | posted by petra.freedom
Mi to nedalo nakonec:o) A přidám do fav music :o) A to MUSE :o) Protože je to skvělá kapela, no myslím, že "nás" (totiž Paramore:D:D ale s tím i nás fanoušky) zase letos porazí v alternative kategorii (přesto dál hlasujte!) Alternative na EMA´s. Ale nebudu jim to zazlívat, protože jsou úžasní :o)))
Takže můj favorite song od Muse - jmenuje se Time Is Running Out.


A ještě si neodpustím tenhle song z nejnovějšího alba (vyšlo v září - The Resistance), protože je skvělý :o))

Within Temptation - Utopia (feat. Chris Jones)

2. října 2009 v 16:31 | posted by Alis
Já vím, já vím tuhle bandu už tu jednou mám, ale prostě s Utopií se vám musím pochlubit. Je to opravdu nádherná píseň, na které se podílel i velice známý zpěvák a vycháhí k jejich novému akustickému albu An Acoustic Night at the Theatre! Zklidila hodně kritiku, protože většina fans už konečně očekává metalové kousky, ale myslím si že je to velice krásná písnička obvzláště jaké CD tím prezentuje!!! No nic tak tady to máte... Within Temptation - Utopia

Imogen Heap - Canvas

30. srpna 2009 v 17:44 | posted by petra.freedom
Nastal čas vás zase "obohatit" svou oblíbenou muzikou. Moje nejoblíbenější sólová zpěvačka má jméno Imogen Heap. A jelikož vydala před pár dny zbrusu nové album Ellipse, je na čase jí doporučit.

Tohle je video k songu "Canvas", ten je z nového alba, jedna z nejnovějších písní, úžasná jako vždy. Od Imogen to ani špatné být nemůže.

The Strokes

16. srpna 2009 v 17:32 | posted by petra.freedom
Přidávám do seznamu doporučení a oblíbených songů svojí oblíbenou kapelu - The Strokes. Úžasná rocková kapela, kterou tu v Česku bohužel nikdo neposlouchá (OK - krom sebe vím o jednom člověku...) a je to velká škoda, protože Strokes jsou úžasní :o)

Tak jsem si řekla, že když už zase někam odjíždím, tak sem dám tohle video. Je to asi moje nejoblíbenější píseň od Strokes a shodou okolností jí i vydali jako singl, takže je k ní video:

Flyleaf - Fully Alive

19. července 2009 v 16:34 | posted by Alis
Aby to tu tak nestálo tak přináším další skvělou kapelu. Tentokrát Flyleaf, taky američani a myslím, že vám budou Paramore připomínat. Přeci jenom jsou trošku ostřejší, ale mají nádherný balady, takže určitě nezůstaňte jen u Fully Alive!!!

Jimmy Eat World - Sweetness

28. června 2009 v 20:53 | posted by petra.freedom
Napadlo mě taky začít přidávat Favorite music. Jedna z mých fav písniček je Sweetness od Jimmy Eat World, ti kluci jsou skvělí a tahle písnička je dokonce v jedné verzi NHL-ka, ale už nevím které. Ale aby to bylo vtipnější, první video je cover téhle písničky z koncertu -a kdo jiný to nehraje, než Paramore :o)P!nk - Funhouse

27. června 2009 v 17:25 | posted by Alis
Tuhle zpěvačku prostě žeru Tenhle klip se fakt povedl, ale mohla by taky udělat třeba na Ave Mary A..

MeatLoaf - I'd Do anything for love live

6. června 2009 v 7:46 | posted by Alis
Nj, když já jsem prostě na tu starou dobrou klasiku=D Bohužel, sem nesehnala kvalitní videoklip, ale Live to taky není špatný!!!

Eisblume - Leben ist schön

30. května 2009 v 11:01 | posted by Alis
Němčinu už moc nemusím, ale tahle písnička je fakt nádherná a ten klip!!No prostě na to musíte juknout=D

Muse - Supermassive Black Hole

16. května 2009 v 11:40 | posted by Alis
Na tuhle rubriku sem dočista zapoměla, ale znovu ji po několika měsíční pauze rozjíždím!!=D A to hned a naprosto perfektní skladbou=D


Muse - Supermassive Black Hole

Oh baby dont you know I suffer?
Oh baby can you hear me moan?
You caught me under false pretenses
How long before you let me go?

You set my soul alight
You set my soul alight

(You set my soul alight)
Glaciers melting in the dead of night
And the superstars sucked into the supermassive

(You set my soul alight)
Glaciers melting in the dead of night
And the superstars sucked into the 'supermassive'

I thought I was a fool for no-one
Oh baby I'm a fool for you
You're the queen of the superficial
And how long before you tell the truth

You set my soul alight
You set my soul alight

(You set my soul alight)
Glaciers melting in the dead of night
And the superstars sucked into the supermassive

(You set my soul alight)
Glaciers melting in the dead of night
And the superstars sucked into the 'supermassive'

Supermassive black hole
Supermassive black hole
Supermassive black hole

Glaciers melting in the dead of night
And the superstars sucked into the supermassive

Glaciers melting in the dead of night
And the superstars sucked into the supermassive

(You set my soul alight)
Glaciers melting in the dead of night
And the superstars sucked into the supermassive

(You set my soul alight)
Glaciers melting in the dead of night
And the superstars sucked into the supermassive

Supermassive black hole
Supermassive black hole
Supermassive black hole

Apocalyptica feat. Till Lindemann - HELDEN

22. prosince 2008 v 10:08 | posted by Alis
Už dlouho jsem se nepřidala žádnou svou oblíbenou píseň. Tak tu máte Apocalypticu tohle taková moje srdcová záležitost.....LOVE IT

Bullet For My Valentine - Hearst Burst Into Fire

12. října 2008 v 9:11 | posted by Alis
Tak konečně taky 1. aktuální song, pro který můžete hlasovat i na t-music. Tuhle partu prostě miluju a jejich songy se mi nikdy neohrajou!!!! Tenhle song je jeden z nej, na jejich albu Scream Aim Fire!

Within Temptation - Angels

30. září 2008 v 10:12 | posted by Alis
Tak tahle partička je pro mě přímo srdcová záležitost!!!!Mám snad celou jejich diskografii a jednou bych chtěla na jejich koncert, škoda že sem je letos v Praze a na Mastru propásla. Poslouchám je zhruba 3-4 roky a nejvíc je miluju!!

Guano Apes - Open Your Eyes

11. září 2008 v 17:39 | posted by Alis
Hey Guys!
Tak konečně 1. nej song je tu. Právě od Guano Apes, protože tuhle partičku miluju hned po Paramore. Pocházejí z Německa a svou kariéru odstartovali tímto hitem Open Your Eyes, ale určitě tu od nich uvidíte ještě další songy, protože sem se dlouho rozmýšlela, kterou sem jako první dám. Jinak OYE má celkem 2 verze klipů, dávám vám sem obě, protože ta live se mi líbí víc!
Live version
 
 

Reklama