Leden 2011

Taylor York/Pork/Dork/Tork...

31. ledna 2011 v 15:25 | posted by petra.freedom |  Taylor info
paramoreriot.blog.cz


Sledovat Taylorův twitter účet je velká zábava :D Najdete ho zde a jeho nedávnou zábavou bylo měnit si jméno na jiné výtvory :D:D Na co přišel?

- Taylor Pork (=vepřové)
- Taylor Cork (=korek)
- Taylor Dork (=něco jako idiot, tupec, debil...:D)
- Taylor Bjork (zpěvačka...daah!:D)
- Taylor Fork (=vidlička)
- Taylor Work (=práce)
- Taylor Tork (nevííím! :D)
- Taylor Stork (= nevím)
- Taylor Spork (což je jako spoon /lžíce a fork/vidlička dohromady :D)
- Taylor Ork (=orc je obr. a nebo taky kosatka.. Ork neznám :D)

A tady už skončil :D Ale minimálně mě tím absolutně rozesmál :D

Starší Interview s Joshem

31. ledna 2011 v 10:39 | posted by petra.freedom |  NEWS
Na stránkách Kiss 98,5 si můžete poslechnout rozhovor s Joshem. Je ještě z doby Honda Civic Tour a myslím, že tu předtím vůbec nebyl. Mluví v něm o tom, kdy se Paramore stali kapelou (ironicky to zní v tuhle dobu:D), jak by nemohl být v kapele bez svého bratra (náznaky?) a o tom, že Hayleyin hlas zní mnohem líp v soulové a funkové muzice. Ze současného pohledu je hrozně zajímavé poslouchat rozhovory a zkoušet v nich najít náznaky, možná něco co tam není, ale přesto má každý ten rozhovor úplně jiný, neveselý, nádech. Tady je teda Josh z doby dřívějšího, jak jsme si mysleli, že jsme ho znali :)

50 000 návštěvníků!

31. ledna 2011 v 9:21 | posted by petra.freedom |  Site info
paramoreriot.blog.cz
(Už sem opravdu musím přestat chodit:D) Nicméně...dneska ráno jsem si všimla, že naše návštěvnost překročila poček 50ti tisíc lidí a to je důvod pro oslavu :) Děkujeme vám za vaši přízeň, doufáme, že tu najdete všechno co hledáte a co vás zajímá :) Dále se budeme snažit a do budoucnosti to snad přesuneme na nějakou "oficiální" stránku. Takže sem dál choďte a fanděte Paramore!! :o))))

za celý tým, P.F.

FBR Sale

30. ledna 2011 v 15:38 | posted by petra.freedom |  My posts
Oficiálně se tu už nezjevuju až do února, ALE v nestřeženém momentě jsem si všimla, že na fueled y ramen extrémně zlevnili trička Paramore a zároveň je tam pár nových valentýnských věcí.

Co se týče valentýnského materiálu, je tam pár pohledů. A potom taky album samolepek. Dá se předobjednat.

paramoreriot.blog.cz

A teď co se týče ostatního - myslím si, že je to jasně dáno současnou situací - všechny věci, na kterých jsou Josh a Zac, se prodávají - a to o POLOVINU levněji! FBR se snaží vyprodat nepoužitelný merch a myslím, že bychom se toho mohli chopit. 

Takže - dávám vám druhou šanci na společné objednání. S Mišulí jsme to odložily, jednak proto, že nakonec jsme byly dvě - ale hlavně jsme měly zmatek ohledně nových cel v České republice...nicméně, clo bude zavedeno až v dubnu, takže můžeme vesele objednávat. 

Dávám oficiální deadline 15.2.2011 - do té doby si můžete rozmyslet, jestli něco chcete nebo ne, dávám vám možnost se k nám s objednáním připojit a tím pádem si rozdělíme poštovné. Platí stejná pravidla jako posledně, nemůžu to za vás platit, když vás neznám :) Nejsem milionář :D Jsou tu tací, kteří mohou být the only exception, ale tím to končí :D

Dám permanentní link na tenhle článek do pravého menu. Protože se hodlám do desátého února odpojit. Takže zatím takto :) Podívejte se tam a snad to stihneme :) (dřív to nejde, protože nemám výplatu :D:D:D:D:D a platí se to online, jedině že by se někdo nabídl, že to půjde z jeho karty :o)) )

ODKAZ NA FUELED BY RAMEN >>>>> FUELED BY RAMEN - PARAMORE

Tak se mějte!
xoxo

Požadavky do zákulisí

29. ledna 2011 v 13:51 | posted by MiShaA |  NEWS
paramoreriot.blog.cz
Paramore se vydají již 16. února na turné po Jižní Americe. 28. února navštíví hlavní město Lima v Peru. O tomto koncertu mluvili v rádiu "949", kde zveřejnili několik poznámek o tom, co kapela potřebuje do zákulisí koncertu.
Paramore si přejí aby v každé místnosti, kterou budou obývat (včetně šatny) bylo čerstvé ovoce. Narozdíl od jiných rockových kapel nechtěli žádný alkohol. Místo toho žádají litry mléka, vitaminy, vodu a žvýkačky bez cukru. Zmínili se také o bílých ručnících a vonných svíčkách.

Bible belt - překlad

28. ledna 2011 v 17:34 | posted by MiShaA |  NEWS
Hanka byla tak hodná a přeložila PFC chat, tak na mě zbývá Hayleyin post o víře.:) Určitě si to přečtěte a klidně napište nějaký komentář, přijde mi, že se mě snad bojíte nebo co:D Já nekoušu a všechny komentáře čtu, tak budu ráda, když občas nějaký připojíte (přeci jen nás to tolik nebaví, komentovat si tady s Hankou a Péťou navzájem:D)
Tak tady je ten překlad:

Pás bible.
Nemůžu uvěřit, že budu psát o víře.
Ale je to to jediné, co mám v poslední době v mysli. A myslím, právě s mým blogem a několika lidmi tady, že se tu objevilo už několikrát, abych tomu věnovala více času. Začnu tím, že říkám toto...nikdy jsem si nemyslela, že by mohlo být ještě těžší žít na jihu, být křesťan a dělat to, co děláme. Ale v poslední době je to tak. Zakončím to tím, že řeknu něco jiného...tento příspěvek je asi tak osobní, jako bych se mohla dostat k vám všem. Tento článek pro mě znamená něco jako strhnout náplast...nebo si slepit super lepidlem rty k sobě a pak je od sebe trhat. (Jeremy měl přítele, co to udělal, jak krvavě to zní?)

Prohlášení: Uvědomuji si, že jen několik z vás tady sdílí stejnou víru jako já, takže si to budete muset všechno přečíst, jako by to byl můj úplně soukromý deník. Jako bych to psala jen pro mé vlastní oči. A také nevyužívám tohoto vstupu jako cesty přimět vás "vidět světlo" a začít věřit v cokoliv věřím já. Ve skutečnosti je to téměř pravý opak.

Tak tady jsou základy: U křesťanů se předpokládá, že milují všechny. My máme být pro lidstvo čistou reprezentací Bohova srdce. Bez recitování Písma svatého a dostávání sebe samé do bouře, je snadné vidět při čtení Bible - zvláště Nového Zákona - že touha Boha po tvorbě je láska. To je všeobecné prohlášení a doufejme, že mu porozumíte. Samozřejmě, špatné věci se stávají, život se stává...ale nakonec je tu milost. Je tam láska. Alespoň pro mě je tohle Bůh.

Takže když Ježíš chodil po Zemi, ukazoval milost všem, potloukal se s "hříšníky" a dokonce za to byl odsouzen, to vše ve jménu lásky...to je tak těžké pochopit, že jako křesťané bychom se měli snažit o totéž? Myslím, uh, jako lidská bytost žijící s jinými lidskými bytostmi, neočekávám dokonalost...ale to je ten bod. Ježíš od nás neočekával dokonalost, tak proč ji očekáváme od druhého? Proč jsou křesťané známí pro přesný opak toho, jak bylo psáno, že žil Ježíš? Proč jsme známí jako banda pokrytců? Jsem unavená z reprezentace toho, jací jsme. Vypadá to, že pouze křesťané, kteří mluví, jsou blázni. A to si myslím že je ten důvod, proč jsem o těchto věcech nemluvila takovou dobu. Já nechci být jen další jméno, které si můžete přidat do tohoto seznamu.

Otázka za milion dolarů, se kterou v poslední době zápasím, je: Jaký je rozdíl mezi někým, kdo říká, že je křesťan a neukazuje žádnou lásku a někým, kdo nemá co dočinění s Bohem, ale lásku ukazuje? Se kterým byste raději byli?...To je to, co jsem myslela!

Uff, vím, že je to nesouvislé a nesouvislé. Bohužel si myslím, že nemám pro tohle všechno místo. Nečekám, že někdo bude mít zjevení o tom, co jsem tady napsala. Jen mám vztek na lidi, kteří dělají z víry v Boha nenávist. Myslela jsem, že byste to lidi mohli pochopit, protože se vsadím, že byste všichni mohli mít své vlastní příběhy a tvrdé rozsudky. Nazvala jsem ty příběhy "playing god moments" nazývám je tak soukromě, samozřejmě abych nevypadala směšně narcistická! Ale teď, víte, pokud máte nějaký "playing god moment" prosím podělte se o něj, pokud můžete.

A víte, možná to nebude zaznamenáno v historii, já chci, abych nebyla známá proto, že jsem "křesťan", ale proto, že se snažím být s lidmi přirozená. Samozřejmě, že nejsem pořád šťastná. To není to, co víra je. Já chci jen vědět, že jsem milovala lidi správně. Nebo jak dobře jsem uměla. Opravdu věřím, že Bůh bude se vším ve mně spokojen právě s tímto. A než tohle ukončím, chci jen říct, že doufám, že to nebude vypadat jako že já jsem ta čestná. To by mě tvrdě zasáhlo, protože to je přesně to, proti čemu chci vystupovat. Dobře, budu citovat jeden verš - 1 Korintský 13:13 "Tři věci zůstávají: víra, naděje a láska. Ale největší z nich je láska."

Díky za přečtení. Jsem si jistá, že to bylo matoucí - já jsem to nezkorigovala :/
S láskou,
Hayley

Hayley na PFC chatu - překlad

27. ledna 2011 v 22:13 | posted by addicthanka |  NEWS
Míša vám tady o novinku níže psala o tom, že se Hayley nedávno stavila pokecat na PFC chat a kdosi nám milostivě přepsal její odpovědi :) Dozvíte se tam plno skvělých novinek! ;) Tak tady máte překlad:

PSANÍ: psaní jde dobře. netlačíme na sebe, abychom toho napsali tunu, ale bavíme se tím. máme hotové 2 písničky. a pak jsme jeremy a já napsali skvělou popovou věc, kterou chceme prodat...tahle popová věc je tak zábavná, úplně by to mohla být stará rihannina píseň nebo něco stejně srandovního, možná to nevyjde jako písnička paramore, ale bude to super dát ji jinému umělci.

TOURNÉ: pořád to chceme zkusit a tento rok vystupovat, ale evidentně né na celých šňůrách...upřímně - chceme být na turné 24hodin 7dní v týdnu takže pochybuju, že budem schopni být celý rok doma...rozhodně budem mít nějaké ty koncerty tohle léto - jen nemůžeme ještě přesně říct, co budeme dělat, protože to nemáme vymyšlené.

VÍCE PSANÍ: neměli jsme v plánu nahrávat In the mourning dokud od vás nepřišla tak báječná odezva, že teď tak nějak chceme...myslím, že příští album, doufejme, bude zábavnější...prostě jen nechci pořád psát o těch samých věcech o kterých jsem psala poslední 3 nebo 4 roky.

POSILOVÁNÍ: běhám jen 3 míle na běžeckém pásu - no pro mě to není "jen", ale...je to minimum pro většinu lidí...ale o posilování, začala jsem každé ráno cvičit pure barre. dáááámy, měli byste to vyzkoušet. pure barre je něco jako baletní cvičení s tréninkem brišních svlů/fyzičky a jóga.

HUDBA: oh yeah! poslouchám teď víc we are the in crowd. dlouho jsem to neposlouchala...jo, mám nové Get Up Kids a nové Cruel Hand...pokud máte rádi staré rockovky nebo country jako johnny cash nebo elvis nebo cokoliv z toho, zkuste Wanda Jackson.

ZBOŽÍ: oblečení BOY jednou bude...ale ne teď...a oh yeah! bude Paramore is (still) a band triko. po SA turné...je tu pár nových designů pro SA turné :)

JEŠTĚ VÍCE PSANÍ: nemůžeme nahrát BNE intro, protože josh napsal hlavní kytarový part...vím, je to hloupé :/ ale je to pravda...jo, ale chceme psát víc inter a takových věcí. taylor tyhle věci píše fakt dobře...moc se o tamto nestarám, protože se hýbem kupředu a vím, že nové věci budou skvělé...

NEGATIVITA: byla jsem zklamaná z některých nenávistných lidí, ale pak jsem si uvědomila jak hloupé to je, že o tom přemýšlím...

TETOVÁNÍ: vždy schvaluju BOY (Beware Of You) tetování!...vážně moc chci citát charlieho chaplina..."i am at peace with God. my conflict is with man"

New Hot Topic T-shirt

27. ledna 2011 v 18:24 | posted by MiShaA |  NEWS
Na Hot Topic mají nové "The only exception" tričko. Samozřejmě krásné, ale pro nás je jen na koukání:)
paramoreriot.blog.cz
 + Malé info: Objevil se přepis z PFC chatu, který Hayley nedávno navštívila. Originál si můžete přečíst Tady.
Hayley také napsala nový příspěvek na livejournal, který se týká víry. Anglický originál máte Tady.
Nevím, jak je na tom Hanka, ale já teď nemám čas to přeložit. Slibuju vám ale, že vám to během víkendu oboje přeložím. Zatím si musíte vystačit s originálem...:)

Zacova činnost

26. ledna 2011 v 21:53 | posted by addicthanka |  NEWS
Dobře vím, že to tu vlastně nemá co dělat, ale nemůžu si pomoct. Ikdyž už Zac členem kapely není, malé info snad neuškodí, ne? Kdo má k němu odpor a nechce tuhle zprávu číst, zalistujte si jinam :D

Jak už víme, Zac a jeho kamarád Jason si založili kapelu "Half Noise". Taky sem tu psala, že mají tumblr a jsou tam celkem aktivní :) Posílají většinou fotky a taky napsali, že skládají nějakou novou muziku a nahrávají, brzy tedy asi vypustí něco nového :) Přibyl tam taky odkaz na jejich společný twitter, kdo je chcete sledovat, může tady:


Taky mají svůj účet na soundcloud.com, kde budou postovat muziku ;) Zatím tam je jejich první věc a to už dřívě zveřejněná "Hide Your Eyes". :))
Zde si ji můžete rovnou poslechnout:

Pokud vám to tu nefunguje, tak TADY;))


NME Awards

25. ledna 2011 v 20:03 | posted by MiShaA |  NEWS
Hayley byla nominována na letošní ceny NME hned ve třech kategoriích. Jde o kategorie:

Most stylish
Brandon Flowers
Hayley Williams
Lady Gaga
Liam Gallagher
Noel Fielding

Best Band Blog Or Twitter
Frank Turner
Hayley Williams
Kanye West
Lily Allen
Theo Hutchcraft

Hottest Woman
Alison Mosshart (The Kills)
Emily Haines (Metric)
Hayley Williams (Paramore)
Lady Gaga
Shakira

Hlasovat pro Hayley můžete Zde.


Loretta Lynn- Promo video

25. ledna 2011 v 19:57 | posted by MiShaA |  Videos
Objevil se jeden z několika klipů na YouTube, které byly před několika měsíci použity na propagaci CD Coal Miner's Daughter: A Tribute to Loretta Lynn. Ve videu mluví Hayley a Loretta jedna o druhé a o písni "You Ain't Woman Enough (To Take My Man)".Birthday video for Jeremy

24. ledna 2011 v 20:58 | posted by addicthanka
Dvě holky z PFC chatu se rozhodly, že vytvoří k Jeremyho narozeninám (8.února) nějaké to video. A jaká videa jsou nejlepší? No přece ta, kde nashromáždíte milión pět lidí z celého světa :D Takže pokud se chcete zúčastnit a také Jeremymu popřát hodně štěstí, zdraví, neváhejte. Stačí poslat vaši fotku, kde držíte nějaký ten plakátek s blahopřáním na mail HappyBirthdayJeremyPhotos@gmail.com do 3.února a i vy se pak můžete vidět ve výsledném videu. :))
paramoreriot.blog.cz

Video on trial

24. ledna 2011 v 17:14 | posted by MiShaA |  Videos
Několik "video kritiků" zhodnotilo videoklip Paramore - Playing God (videoklip, který i přes to, že byl vydán v půlce listopadu, české hudební stanice stále ještě nezaznamenaly). Není to nic seriózního, spíš abyste se zasmáli:)

Jeremy & Hayley welcome MTV Israel

24. ledna 2011 v 16:50 | posted by MiShaA |  Videos
Hayley to tam moc sluší a (vím, že to tu bylo několikrát řečeno) miluju Jeremyho styl!


Mobile stream photos

22. ledna 2011 v 14:35 | posted by MiShaA |  Mobile stream
Dneska se nám na ms objevily nové fotky, tak přidávám i ty starší, co tu (doufám) ještě nejsou.

Laser tag!! Vážná věc. Umístila jsem se 13. z 31?
paramoreriot.blog.cz


P!nk- Fu*kin' Perfect

21. ledna 2011 v 16:10 | posted by MiShaA |  FAVOURITE MUSIC
Když sem nedávno Péťa dala Kings of Leon, uvědomila jsem si, že ode mě tu ještě žádná oblíbená muzika není a dneska je na to ten nejlepší den, protože P!nk vyšel nový videoklip, který byste měli vidět! (Už ho má i Hayley na svém tumblr:D)

Paramore Bucket List

21. ledna 2011 v 16:04 | posted by MiShaA |  Videos
MTV natočilo video s Hayley a Taylorem a ptali se jich na jejich bucket list (něco jako seznam, co by chtěli v životě dokázat nebo stihnout). Hayley by si přála, aby Paramore hráli jako hlavní umělci v Madison Square Garden, štěně, seskok padákem a hrát koncert ještě jako Paramore na její 40. narozeniny. Taylor by se chtěl potápět se žraloky, plachtit a chtěl by mít ženu a děti.


Cocky Kitchen Basketball

21. ledna 2011 v 15:50 | posted by MiShaA |  Videos
Ta jejich soukromá videa mi vážně chyběla. Po úžasném videu s gaučem nám Hayley postla na tumblr video, kde se můžeme poučit, jak hrát v kuchyni basketbal:D

Couch Potato Sledding

20. ledna 2011 v 19:44 | posted by addicthanka |  Videos
A máme tu zpátky webisodes!!! :))
Před pár dny tady Míša zveřejňovala fotky z mobile streamu a na jedné z nich jste mohli najít takovou velmi zajímavou věcičku - pohovku na lyžích :D Hayley, Taylor, Jeremy a jejich přátelé vyrazili na svah a vozili se na gauči z kopce dolů. Všichni si to jak jinak než parádně užívali (tweety;)) a nyní tu máme i audiovizuální zdokumentování! :) Je tu stará dobrá webisode s volně přeložitelným názvem "Sáňkování gaučových povalečů" :D

Všichni se tak smějí!!! Je to úžasné, vidět je takhle šťastné :) Všichni jsou v pohodě, užívají si...Bomba :) A Tay a jeho bobování :D:D:D


Kings of Leon

20. ledna 2011 v 13:28 | posted by petra.freedom |  FAVOURITE MUSIC
Koukla jsem, že už od loňska nemáme nic nového v rubrice oblíbené muziky :) Tak refresh!

Kings of Leon :) Doporučuju :) Ale určitě už je posloucháte :))

Tohle je nejnovější videoklip z prosince k songu Pyro. Je částečně depresivní :D


FBR Weekly Twitter Pick

19. ledna 2011 v 21:02 | posted by addicthanka |  Photos
Na tumblr labelu Fueled By Ramen je každý týden zveřejněna fotka člena některé z kapel s výzvou, abyste ho sledovali na twiteru. Tento týden byl vybrán náš Taylor York, který se po dlouhé době vrátil k tweetování a je celkově v internetových vodách aktivnější (jako asi všichni, zřejmě jejich novoroční předsevzetí :D). ;))
Pokud máte twitter a Taye nesledujete, udělejte to TADY a teď! :D ;)
paramoreriot.blog.cz

Nové fotky z natáčení PG

19. ledna 2011 v 20:50 | posted by addicthanka |  Photos
Ethan Luck nám na své webu zveřejnil nové neviděné fotky z natáčení klipu ke skladbě Playing God :) Psal, že měl tuny nafoceného a natočené materiálu, ale oficiálně byla vydána jen troška z nich. Tak teď nám ukázal pár svých oblíbených...;)

Klikem na obrázek se dostanete do galerie ;))
paramoreriot.blog.cz

Grammy Party

19. ledna 2011 v 16:37 | posted by MiShaA |  NEWS
Včera proběhla v Nashvillu každoroční akce pro všechny nominované na ceny Grammy z tohoto města. Objevila se tam Hayley a Jeremy (Taylor se nedostavil kvůli svému pobytu v Kalifornii). Jeremy psal na twitter, že si to tam užil (prý to bylo skvělé jako vždy) a že potkal spoustu přátel. Hayley zas psala, že jim tam Taylor chyběl.
Další fotku z akce a krátké video najdete v celém článku.
paramoreriot.blog.cz
EDIT (addicthanka): Doplněno ještě pár fotek ;)) Jim to prostě tááák slušelo! :)


FBR Ceny

18. ledna 2011 v 20:04 | posted by petra.freedom |  NEWS
paramoreriot.blog.cz
Fueled By Ramen (label, k němuž jsou zapsáni Paramore) bude pořádat "udílení cen" a přípravy jsou zatím ve fázi vymýšlení šílených kategorií a v této fázi se můžete zapojit taky :)

Stačí jít SEM a začít vypisovat své nápady na kategorie :) Jsou tam už nějaké zvláštní nápady, ale můžete vymyslet i něco inteligentního :) (Mě zrovna nic inteligentního nenapadlo - což vlastně není tak velký šok, že..:D)

Tady je příklad toho, co už tam nějací nadšenci napsali:

Best Facial Expressions
Best Videos
Best Live
Most Inspiring Quote
Most LOL-Worthy Quote
Cutest Slash Couple and/or Bromance
Best Twitter/Blog
Worst Twitter/Blog
Most Photogenic

Nebo můžete nápady házet tady do komentářů v češtině a my je pak přeložíme a dáme je tam hromadně. Jak chcete :)

Paramore na facebooku pro české fanoušky

18. ledna 2011 v 19:57 | posted by petra.freedom |  NEWS
Jen tak mimochodem (a kvůli domluvě s Rouzi:D), pokud vlastíte účet na facebooku a chcete se dívat na novinky o paramore, kterou jsou na facebooku narozdíl od našeho účtu aktualizované častěji :D (my to aktualizujeme tady, to musí stačit:D), existuje skupina, kterou Vám doporučujeme.

Jmenuje se "Paramore - Český fanklub" a můžete si jí přidat :) A dívat se na novinky i na facebooku, kam stejně v dnešní době všichni chodí nejvíc.. Tak tam :o)) Ale pořád choďte i sem! :D


První demo je hotové!

18. ledna 2011 v 16:45 | posted by MiShaA |  NEWS
První demo na nové CD Paramore je už hotové! Hayley o tom tweetla spoustu zpráv, kde psala, jak nahrávají vokály a o dvě hodiny později, že je demo kompletní! Také napsala, že nemůže přestat tuto nahrávku poslouchat a že se cítí jako největší fanoušek Paramore. Když to tak chytlo i Hayley, musí to být super (jasně že je to super, jsou to přeci Paramore)...:D

paramoreriot.blog.cz

Taylor the producer

18. ledna 2011 v 13:24 | posted by petra.freedom |  Photos
Tahle fotka mě pobavila, podle Hayley je Taylor hlavní producent jejich demo nahrávek. Podle mě vypadá jako klasický manažer, jen místo hrnku "The World´s Best Boss" má hrnek s Taylorem :D

paramoreriot.blog.cz

Zac a tumblr

17. ledna 2011 v 22:25 | posted by addicthanka |  NEWS
Nejenom Josh nám zabrousil do internetových vod, nyní tu máme i Zaca.
paramoreriot.blog.cz
Jak už víme, Zac si se svým kamarádem Jasonem Clarkem založili nový projekt, který pojmenovali "Tunnel". A nyní si také založili svůj tumblr účet, kde postují fotky a bude toho prý přibývat. Napsali krátký článek ve kterém uveřejňují změnu jména - Tunnel je prý využívám dalšími umělci, a tak přešli na jiné a to "Half noise". Nepíšou ani, že jsou nějaká kapela, berou to jako projekt a dělají to pro zábavu. Už jsme od nich mohli slyšet jednu skladbu a to "Hide your eyes". Kluci prý ani nečekali, že se bude tak líbit a děkují za to ;)

Takže koho zajímá další Zacova tvorba a jeho život po Paramore, hrrr na tumblr ;)
Josh´s Twitter

17. ledna 2011 v 12:41 | posted by petra.freedom |  NEWS
paramoreriot.blog.cz
Hmm, přemýšlela jsem, jestli to sem dávat, nebo ne...protože zaprvé, nemyslím si o Joshovi nic moc dobrého, když není schopný přiznat, že jde z jeho strany taky jen o úhel pohledu...za druhé, už mi to přijde jako souboj. Hayley denně tweetuje, jak poslouchá dema, jak Taylor skládá - a obvykle bych měla radost, ale přijde mi to opravdu jako "in your face!", zvládneme pokračovat. A Josh si založil nový Twitter, kde píše, jak skládá muziku, jak Bůj je dobrý...a nevím.

Každopádně, určitě sem chodí i lidé, co mají k Joshovi lepší vztah jak já..a přeci jen skládal většinu hudby, takže jeho nové věci budou pravděpodobně dobré. Proto for old time sakes, tady máte jeho Twitter:


Rock Sound Readers Poll 2010

16. ledna 2011 v 14:08 | posted by MiShaA |  NEWS
Objevily se výsledky ankety Rock Sound Readers Poll 2010. Paramore získali první místo v kategorii  "Best International Band" (stejně jako minulý rok), "Best Live Band" a "Best Band Who-Used-To-Be-Shit-But-Who-Are-Now-Good".
Samotná Hayley zvítězila v kategorii "Eye Candy Of The Year" a "Best Tweeter Of 2010"

paramoreriot.blog.cz
Hayley se včera objevila na chatu PFC (stejně jako před pár dny Taylor, Hanka o tom psala tady). Zatím se neobjevily žádné zprávy nebo ofocené odpovědi, ale údajně tam prý napsala, že jejich nová skladba se jmenuje "In my blood".
A na twitter psala Tayovi, že jí musí vysvětlit některé nové texty, co jí poslal. Takže se nám už určitě něco rýsuje a máme se na co těšit!

Photos

16. ledna 2011 v 13:35 | posted by MiShaA |  Mobile stream
Dlouho jsem vás zanedbávala, už se mi začalo stýskat:) Na paramore.net a tumblr máme opět  nové fotky, tak jdem na to...

MORNING
paramoreriot.blog.cz

Hlas sem, hlas tam

15. ledna 2011 v 0:24 | posted by addicthanka |  NEWS
Na netu máme rozjetých pár hlásování, takže pojďme Paramore podpořit! ;)

Web fuse.tv má takovou svou internetovou odnož Grammy, kde můžete ve 20 kategoriích hlasovat pro vaše favority. V jedné z nich - Best pop collaboration with vocals - máme také Hayles s Bobbem a Eminemem a jejich Airplanes II. TADY jim můžete přihodit hlas ;)

Také nám stále běží SPIN's 2010 Readers Poll, kde máme celou kapelu hned v několika kategoriích. Bohužel tam mají značnou ztrátu, drtí je Tokio Hotel. Ale pak tu máme ještě Hayley s nominací Best Tweeter a Sex Goddess of the year a tam nám naše milá frontwoman udržuje první příčky! :) Tak jim tam necháme, co vy na to?? ;) Hlasovat můžete ZDE. A vše se uzavírá 31.ledna ;)

A jedna taková zajímavost na závěr - v časopise Vanity Fair se objevil článek se zpěvačkou Rihannou, kde vyjmenovává všechny své oblíbené věci. A ve sloupci Inspirations můžeme najít Paramore jako její oblíbené umělce. Můžete se na to kouknout TADY ;))

Toť vše, o víkendu tu nejsem takže se mějte famfárově a komentujte cokoliv :D A poslouchejte své oblíbence...co třeba....Paramore? ;))


LJ příspěvek přeložen + info

14. ledna 2011 v 23:53 | posted by addicthanka |  NEWS
Tááák...Při zveřejňování infa o novém Hayley-ném,niném,bla bla (nesnáším to skloňování :D) příspěvku na livejournalu jsem nadhodila, že pokud budou v komentech žádosti o překlad, pustím se do toho. Bohužel jsem měla dost rušný týden, takže jsem se k tomu dostala až včera :D Ale je to tu...;)

Jinak s tím, co v celém článku najdete ještě souvisí Haylenin tweet, že má dokončeny melodie i text k další písničce! ;)
A taky se nám Taylor objevil na fóru PFC, kde odpověděl na pár dotazů. A pak mu po hodině odpadl počítač :D Ale dozvěděli jsem se třeba, že jeho oblíbený seriál je Friday Night Lights, má asi 30 trpaslíků, miluje Tima Burtona, nej jídlo je burrittos a byl to jeho otec a brácha, kteří ho inspirovali k hraní na kytaru. :))

Následuje klik na celý článek...:D:D


In the Mourning - Download

14. ledna 2011 v 9:24 | posted by petra.freedom |  NEWS
Nějaká dobrá duše to v hezké kvalitě nahrála na megaupload. Takže můžete stahovat :)


In the Mourning - Recording Process

13. ledna 2011 v 23:18 | posted by petra.freedom |  NEWS
Hmm, dlouho jsem vydržela se nevrátit :D Ale tady tohle a jdu ! :D

Na paramore.net je nové video (přijde mi to hrozně vtipné, včera jsem se koukala a říkala si, že by mohli nahodit nové video, že to s Jonem už je tam dlouho:D) a týká se skladby In the Mourning a nahrávacího procesu :D nebo spíš jak se jí pokoušejí nahrát. Zní jako hodně podobná stylově Misguided Ghosts....well, nevím co říct :) Od paramore se mi líbí všechno, ale jsem na ty rychlejší :o) Přesto to zní krásně.

Na konci videa hraje Taylor na kytaru krutě :) (PS: to není v tomhle yt videu, ale je to na paramore.net tak se jděte podívat:) )


Zimní Jerm a Kat

13. ledna 2011 v 20:49 | posted by addicthanka |  Photos
Ze všech těch tweetů, obrázků, odkazů, videí a já nevím čeho ještě jde jasně vidět, že Jeremy a Kat jsou prostě tááááhle zamilovaní ;)) A Jermův bratr Solomon jim dělá asi páté kolo u vozu, protože jim stále pořizuje takovéhle krásné fotky :D :))
paramoreriot.blog.cz

New MS and tumblr pics

13. ledna 2011 v 20:16 | posted by addicthanka |  Mobile stream
Máme tu opět novou várku fotek od Hayley a Jeremyho z mobile streamu. Návštěva obchůdku, sněžné vozítko, mladý Jerm a tak dále :D ;) Hayles dala nějaké ty fotky i na tumblr. Jsou skoro stejné jako ty na ms, krom jedné. Stala se jí taková malá nehoda v obchodě :D

At Whole Foods today, I just couldn't get enough of the almonds… 
Remind me to just buy them PRE packaged next time. Thx.
Dneska v Whole Foods jsem se prostě nemohla nabažit mandlí.
To mi připomíná, abych si je přístě koupila zabalené. Dík.
paramoreriot.blog.cz
Gumby ,his horse,and 4 alien RAW championship winners.
Gumby, jeho kůň a 4 mimozemští výherci turnaje v těžké váze.
paramoreriot.blog.cz

Zbytek v celém článku ;))

Newest in 2011

12. ledna 2011 v 21:00 | posted by petra.freedom |  My posts
Tak. Máme nový rok a taky nový "layout" :) Poprosila jsem swiikichi, která je autorkou toho nádherného obrázku, jestli bych ho tu mohla použít :) Ona řekla ano a už je to tu :D Myslím, že jsem ten obrázek akorát zkazila :D Ale nevadí :) Při kliknutí na její jméno se můžete podívat na její další výtvory :)

Dala jsem tu šedivou, protože se mi hrozně líbí :D Žádný lepší důvod proto nemám :D Černá, oranžová, šedá, petrolejová - to jsou moje oblíbené barvy :)

Doufám, že to aspoň snesete a budete sem dál chodit :)

Já tímto ohlašuji svůj dočasný odchod. Buďte zdrávi a uvidíme se po 10. únoru. Aloha ya´ll !!

In the Mourning

12. ledna 2011 v 11:38 | posted by petra.freedom |  NEWS

Hayley na svůj tumblr postla hudební podobu textu, který tam i nedávno psala. NENÍ TO NOVÝ SONG PARAMORE. Jen abyste si toho byli vědomi :) Hayley píše, že to jen udělala pro zábavu a proto taky zveřejňuje jenom refrén.

Vaše názory?


Podle mého je to moc pěkné, dost depresivní, dost church-y :) Ale Hayleyin hlas by byl dobrý na čemkoli.

Sports, sports and sports

11. ledna 2011 v 14:19 | posted by petra.freedom |  Mobile stream
Podle nejnovějších obrázků z Mobile streamu se zdá, že teď nedělají nic jiného, než že chodí na sportovní akce - hokej, box... :D

paramoreriot.blog.cz
paramoreriot.blog.cz