Srpen 2010

BBC Radio 1 Interview with Josh Farro

31. srpna 2010 v 20:12 | posted by addicthanka |  NEWS
Veškerá videa na stránkách BBC rádia samozřejmě pro naši oblast nefungují, ale někdo šikovný nám jeden rozhovor nahrál z live streamu (teda aspoň to tak vypadá). A jelikož je bez obrazu, neměli by ho z youtube stáhnout ;)
V interview mluví jistý chlapík s Joshem v šatně o tom, jaké je to být skoro hlavní hvězdou festivalu, jak se cítí zbytek kapely (Hayley léčí hlas po zimě v Leeds), o tour s B.O.B. (zase se nedozvídáme jistě, jestli uslyšíme Airplanes :D ale já si myslím, že určitě;)), na koho se na festivalu těší (Local natives, Band of horses...), jaké má kapela rituály před koncerty (Zac do všeho tluče paličkama, Jeremy cosi křičí, Hayley rozehřívá hlas, všichni se modlí).Videa z Readingu ke stažení

31. srpna 2010 v 19:56 | posted by addicthanka |  NEWS
Videa nahrána z live streamu byla z youtube bohužel stažena, ale tentýž člověk, co je nahrál, splnil přání mnoha uživatelům a konvertoval je také do formátu mp3 a pak ještě videa rozdělil tak, že si je můžete jednotlivě stáhnout ve formátu wmv (nebo jako celek z avi). Patří mu ooobrovský dík! ;)))
(Odkazy mi párkrát řekly, že jsou dočasně nedostupné, ale jeden se mi pak rozběhl, doufám že půjdou všechny...)


Stay with me feat. Hayley ke stažení

31. srpna 2010 v 19:44 | posted by addicthanka |  NEWS
Jak už sem včera psala, Hayles zpívala s You me at six v Readingu song Stay with me. Žádné kvalitnější video než to, co jsem tady házela se zatím neobjevilo a myslím, že i kdyby spatřilo světlo světa, bylo by staženo, tak jako se to stalo u těch ostatních nahraných z live streamu. :(
Ale někdo šikovný nám z live Stay with me udělal aspoň mp3, tak si ji můžete TADY stáhnout...:)))

Je to tato kvalita:Video from Paramore's Alternative Press acoustic session

31. srpna 2010 v 19:27 | posted by addicthanka |  Videos
Vím, že videa z této show už tady byla, ale Alternative Press vydal své oficiální v perfektní kvalitě, ve kterém můžete vidět Feeling Sorry a fanoušky ;))

(Ta holka v první řadě má to úžasné šedé triko s hlavou v oblacích! :D :)))Keyboard jam session

31. srpna 2010 v 19:10 | posted by addicthanka |  Videos
Na stránkách paramore.net nám přibylo další video. John se Zacem si vněm střihli čtyřručku na keyboard a Josh pěkně kouká :D Za info patří dík DušaNovi (skoňuju to správně? :D).:))

Pro zobrazení videa klik na obrázek (huhuuu, konečně sem se to naučila :D:D ;))
paramoreriot.blog.cz
(Schválně kdo pozná, co hrají :D)


Reading - Hayley with YMAS

31. srpna 2010 v 0:39 | posted by addicthanka |  Videos
Musela jsem to dát do zvláštního článku, aby to všichni hned viděli :D:D
Kdo má rád Hayley? Kdo má rád You me at six? Kdo miluje jejich Staaay with meee?! :D Pokud jste aspoň na jednu z těchto otázek odpověděli ano, koukněte na následující video :D:D:D:D:D
Hayley si v Readingu střihla s YMAS písničku Stay with me a zní to parádně :) Kdyby bylo video a hlavně audio v lepší kvalitě, znělo by to ještě líp :D Zatím tady máme jen toto, Hayles tam není ani moc slyšet, ale je tam a zpívá skvěle ;))) Takže kouk na to! :D:DReading festival videos

31. srpna 2010 v 0:21 | posted by addicthanka |  Videos
Tááák, jsem zpět z festivalu (bohužel né z toho v Leeds a Readingu :D) a přidávám vám tady super videa z festivalu v Readingu. Jeden chlapík na livejournalu mitch803 si dal tu práci a natočil celý festival tak jak běžel na tom live streamu, který nebyl v mnoha zemích dostupný. Kvalita videa je skvělá, audia úžasná ;) Je nahráno vše, co na netu ukázali: Miz Biz, TWYG, Playing God, TOE, LTFB a BBBB. ;)))
Kamera nezvykle často zabírala Taylora! Yay! :D :)) Komu by to vadilo, že :D:D:D

Misery Business:

(Dostala mě ta holka co ukázala podprsenku :D Si myslela, že bude slavná? :D:D)


Leeds festival - Walking on Stage

29. srpna 2010 v 22:13 | posted by
První video z Leeds festivalu (tam hráli včera) je od NME.com a je to krásné video ze zákulisí. Vypadá to, že tam byla docela kosa. Ale myslím, že my víme své o čekání na Paramore v zimě :D:D:D (tímto adresuji pár lidí, co sem chodí :D)

A teď to je možná už jen má halucinace, ale myslím, že ve videu prochází i Mark Hoppus a vzhledem k faktu, že Blink hráli hned po nich...je to přeci i možné :)


HCT videos

29. srpna 2010 v 15:07 | posted by MiShaA |  Videos
Na facebooku HCT jsem našla další videa. Na tom prvním Hayley nakupuje v Chicagu se svou kámoškou Dakotou a na tom druhém je vidět Josh v nějakém klobouku a Taylor (jak jinak) se svým trpaslíkem:D a taky je tam vidět, jak Jeremy golf, potom se mi video zasekne na nějakém chlápkovi a celou druhou půlku se nepohne.....:D
Elle outtakes

29. srpna 2010 v 11:12 | posted by petra.freedom |  Photoshoots
Na světě jsou outtaky z Hayleyina photoshootu pro Elle. Podle mě né úplně nejlepší shoot :D Ale nevadí :)) Všechny jsou tady.

paramoreriot.blog.cz

Leeds fan experience

29. srpna 2010 v 11:10 | posted by petra.freedom |  NEWS
A ještě tu přidám dostupné informace. Paramore prý přišli pozdě na podium, takže museli zkrátit svůj set, prý to bylo něco kvůli technice. Každopádně ten setlist vypadal takto:

'Ignorance'
'Feeling Sorry'
'That's What You Get'
'For A Pessimist, I'm Pretty Optimistic'
'Playing God'
'The Only Exception'
'Decode'
'Brick By Boring Brick'
'Misery Business'

Před koncertem měli ještě vyčleněnou půl hodinu na podepisování a fronta prý byla obrovská. A stejně tak strkání na koncertě...nějak se to zhoršuje ta horečka kolem nich..

Leeds pictures

29. srpna 2010 v 11:06 | posted by petra.freedom
Včerejší set na festivalu v Leeds mají paramore za sebou. Samozřejmě, že se nedalo nikde nic pustit. Ale tak si počkáme, jestli budou videa na youtube :) Zatím tu mám fotky.

paramoreriot.blog.cz
paramoreriot.blog.cz
paramoreriot.blog.cz
Sami vidíte, že jsou otagované, ale tak na zbytek se můžete podívat na stránkách WENN.
Pár jich je i tady, na flickeru.

READING AND LEEDS LIVE /3

28. srpna 2010 v 14:12 | posted by petra.freedom |  NEWS
Tento post berte spíš jako ztrátu naděje a už neočekávejte nic dobrého :D Komu by taky záleželo na nás, ČESKÝCH fanoušcích.

Dnes a zítra jsou festivaly v Readingu a Leeds. Jsou nějak propojené a BBC vysílá live stream z těchto událostí. DNES hrají paramore v Leeds. Claire říká, že je to od 20:05 :) Děkuju jí za informace, vzhledem ke své nepoužitelnosti bych to nenašla.

ZÍTRA hrají v Readingu - a to od 20:30.

A teď ta špatná zpráva - na oficiálních stránkách obou festivalů - tj. READING a LEEDS - jsou videa, která by měla zajišťovat live stream. Ale co by čert nechtěl - nejsou přístupná v naší oblasti.

Jedinou útěchou zatím je vysílání rádia BBC1, které od dvou do pěti pouští to, co je na festivalech. Poslechnout si ho můžete TADY, dneska jsou live v Readingu, takže no Pmore..

Tady - LEEDS LIVE - by to mělo jít od sedmi večer live...jenže když všechna ostatní videa jsou not available in your area...pochybuju, že u tohoto tomu bude jinak.


Jen chci říct, že i kdybychom to nějak mohli zprovoznit, tak nezapomeňte, že do Anglie je hodinový posun. TEď si nejsem jistá jakým směrem, ale myslím, že plus hodina :)

edit - většina live streamů i jen na bbc 3 říká, že to poběží od sedmi večer...(tzn od šesti večer našeho času), takže si bohužel budeme muset počkat do šesti, abychom zjistili, jestli se nám poštěstí... :)

New MTV videos

28. srpna 2010 v 13:59 | posted by petra.freedom |  NEWS
Dnes jsem mimo provoz, tak jen rychlé zastávky :D Nová videa od MTV, na prvním hraje Zac na kytaru a z nějakého důvodu k tomu používá smyčec:D Na druhém mluví Hayley...už ani nevím o čem :DREADING AND LEEDS LIVE /2

27. srpna 2010 v 0:07 | posted by petra.freedom
Takže tu máme update na neděli. Nebo sobotu? Já se moc nevyznám. Každopádně tento víkend budou Paramore v Anglii. A budou hrát na festivalech v Leeds a Readingu. Nějakým způsobem se tyto dva pojí, ale hlavní informace je, že budou vysílány live, online.

časový rozpis si doplníme sem, ale vzhledem k tomu, že Paramore vystupují před headlinery BLINK 182, tak to bude někdy kolem osmé večer. Ale moje propočty raději moc nezvažujte. Až nebudu zítra večer nebo v sobotu tolik unavená, najdu přesné časy a povím vám to.

Zatím se jen připravte na online sledování :D Pravděpodobně nedělní :)

Paramore rocking in Milwaukee

27. srpna 2010 v 0:01 | posted by petra.freedom |  NEWS
Na facebooku HCT je opět nové video, tentokrát z Milwaukee, tak se podívejte, nějak jsem ho nenašla na YT, takže jen odkaz na facebook Honda Civic :)) Kde je mimochodem i spousta fotek nových :)) ale na ty máme specialistku Hanču :D

(nejlepší zeměpisný název mimochodem :D:D )

Hayley with Tegan and Sara

26. srpna 2010 v 23:55 | posted by petra.freedom |  NEWS
Nový rozhovor s Hayley, Tegan a Sarou, rozdělený na dvě části, je podle mého názoru více než vtipný :D Dozvíte se, že Sara hraje v Paramore :D, že Tegan a Sara mají v tour buse šatník ve stylu letopisů Narnie, kde se Hayley schovává :D:D:D:D a tak podobně :)


Bluffin with my Muffin

26. srpna 2010 v 23:53 | posted by petra.freedom
Starší interview (lépe řečeno jedna otázka na meet and greet), ale Hayley si trošku zazpívala Gaga zase :D Tak se podívejte :)Paramore at the VMAs

26. srpna 2010 v 23:50 | posted by petra.freedom |  NEWS
Všichni lidi, co se chystáte sledovat VMAs live, můžete se těšit, bylo oficiálně oznámeno "speciální vystoupení" paramore na této události!

Celé se to koná 12. září a potvrzeným umělcem na vystupování je i B.o.B., takže mé skromné podezření je takové, že to speciální vystoupení bude spojení celé paramore kapely s BOB pro Airplanes :)))) Ale uvidíme :)

Hayley in a remix of "Bed Intruder"

26. srpna 2010 v 14:53 | posted by MiShaA |  Videos
Hayley pomohla nazpívat remix písničky Bed Intruder spolu s Jordanem Pundikem (New Found Glory)
a Ethanem Luckem (Relient K). Já myslím, že je to boží! Pro srovnání máte TADY originál....

Your desktops??

26. srpna 2010 v 14:36 | posted by petra.freedom |  My posts
Už asi budu braná za tu, co tu začíná jen kraviny :D:D:D ale mně se hrozně líbí, co děláme s lidma na live journalu, tak proč to neudělat tady. Plus mě zajímá co máte na ploše :D jsem nosy :D Takže tady je moje plocha -


imagebam.comA teď vyfoťte tu svou, hoďte to třeba na imagebam.com (nebo imageshack.us) a link do komentářů :))))) (vkládat tam obrázky nějak žial nejdou, ale takhle to půjde :))) ) Zapojte se, pro mou radost? :)))) :D Nebo prostě pro zábavu... :)
Čekám, kolik to bude paramore wallpaperů :D Můj byl před pár dny vystřídán :D

MMMmmm! Chocolate!

25. srpna 2010 v 21:24 | posted by addicthanka |  Videos
Opět další video z fb HCT ;)
Vzpomínáte na fotku z Jennina twitteru, kde má Josh tu obří čokoládu s nápisem Hershey?? Tak jak už nám název videa napovídá, tady máme zaznamenáno, jak ji rozbaluje a ochutnává (spolu s Rowanem? Myslím, že je to on....). Druhá půlka videa už tu byla zveřejněna ;))
Snad největší čokoláda co sem kdy viděla! ÁÁÁÁ chci si taky hryznout!!! :D:D:D

MMMmmm! Chocolate!


Paramore plakáty

25. srpna 2010 v 21:03 | posted by addicthanka |  NEWS
V eshopu fueled by ramen máme nový plakát skupiny, je to tenhle:

paramoreriot.blog.cz

Taky tady chci zmínit jednu českou stránku s plakáty - posters.cz, kde můžete najít pár kousků s Paramore ;)) Zrovna nedávno tam přibyl nový koncertový s textem Decode a je prostě úúžasný :D:D Odkaz přímo na postery skupiny máte TADY  :))

Paramore at VMA's! :))

25. srpna 2010 v 19:18 | posted by addicthanka |  NEWS
Hayley potvrdila účast Paramore na letošních MTV Video Music Awards! :) Odepsala jistému fanouškovi na livejournalu:

lj

YAAAY!! :D:D:D:D
Žádné další info zatím není, nevíme jestli budou taky vystupovat....Kéž by ;))
Jinak hlasování už je uzavřeno, teď si jen počkat na výsledky do 12. září :))

New post on LJ

25. srpna 2010 v 19:17 | posted by addicthanka |  NEWS
Konečně! ;) Hayley napsala nový článek na livejournal :)
Stručně: zmiňuje jak je HCT úžasné, že mají teď asi týden volno a že kouká na True Blood (můj člověk :D:D). A taky že si pročítala starý deník, co našla. :) A že musí jít zase koukat na TB :D

Odkaz máte TADYNashville (21.8.2010) photos

25. srpna 2010 v 18:24 | posted by addicthanka |  Paramore Live
K úžasným videím z Nashvillu, které vám tady hodila Peti vám já přihazuju skvělé fotky ;))

→→→  GALERIE  ←←←

(Josh tady má přišpendleno 146, to je ta nadace Love146, kterou kapela podporuje ;))
nashville

PARAMORE IN NASHVILLE

25. srpna 2010 v 12:14 | posted by petra.freedom |  Videos
Ano, je to tak, Paramore už se při svém turné zastavili v Nashvillu. A kdo se tam ještě zastavil? Dr. Todd Morason. Takže máme výborná videa z celého krásného koncertu. Na Hayley je extrémně vidět, jak je napumpovaná energií a super šťastná, že jsou v Nashvillu. Jako ukázkové video vybírám Pressure, protože tam představuje celou kapelu a zjistíme, že...Taylor si oholil ten knírek!! Šťastný to den :D:D


Celý koncert postnu do Celého článku .)))


Indianapolis (19.8.2010) photo

25. srpna 2010 v 0:49 | posted by addicthanka |  Paramore Live
V Indianapolis byli zřejmě zdechlí fotit, takže se mi podařilo sehnat jen jednu kvalitní fotku :D:D (Většina galerií nemá ani to, bacha na mě :D) Opravdu ji nebudu házet do galerky, myslím že tady to bude stačit :D ;))

EDIT: Tak nakonec se dvě desítky fotek objevily, máte je v GALERII ;)) Hayley na nich ale má své obvyklé triko, tak nevím jestli se převlíkla nebo co...Musím mrknout na videa :D:D
indianapolis
(Hayley změnila triko! :D :)) )


Chicago (18.8.2010) photos

25. srpna 2010 v 0:44 | posted by addicthanka |  Paramore Live
Z Chicaga je sice méně fotek, ale jsou velké a kvalitní. A s vážně úžasným tagem, grr :D:D:D

→→→  GALERIE  ←←←
chicago

Detroit (15.8.2010) photos

24. srpna 2010 v 23:34 | posted by addicthanka |  Paramore Live
Z Detroitu jsou jedny z těch pěknějších fotek. Jsou sice otagované, ale ve fajn kvalitě. ;)) A je jich hodně :D:D

→→→  GALERIE  ←←←
detroit

Sports with Paramore

24. srpna 2010 v 20:58 | posted by addicthanka |  Videos
Na paramore.net máme nové videooo! :D
Kapela si v něm užívá voný čas a hraje na parkovišti fotbal, hází si apod. ;) Jak můžete vidět, Hayley je skvělý chytač :D Video podle mě natáčel určitě Brandon, je úžasné a taky je v něm hned na začátku, prostě to je jeho :D A je skvělé :)) + Je tam fajn hudba ;)Q&A episode 6, 7

24. srpna 2010 v 20:46 | posted by addicthanka |  Videos
Na facebooku HCT jsou opět nová videa ;) Jsou to další otázky pro skupinu a myslím, že se tam dozvídáme dost věcí, je to takové milé prostě :D ;))) Pod videy máte takový stručný (nic moc) překlad ;)

Questions with Paramore - HCT episode 6

Q: Kdo je váš nejoblíbenější bubeník (a jak hodně vás inspiruje)?
A: Hayley - Zac Farro, už od mala, asi od 13 let (jemu bylo 11). Dostala jsem jeho demo cd a bylo dost dobré. A je pro mě pořád inspirací.
Q: Byli jste někdy během turné navštívit nějaké památky?
A: Taylor - Když jsme byli v Riu de Janeiru v Brazílii, byli jsme se podívat na sochu Ježíše Krista...
Q: Jak trávíte volné dny?
A: Josh - Chodíme nakupovat, spíš obhlížet obchody, rádi koukáme na filmy...Hodně našich volných dnů se skládá z jídla, filmů a kafe a více filmů, jídla a kafe.
Q: Kterou písničku jste se naučili hrát jako první?
A: Josh - My se Zacem jsme se naučili song Lennyho Kravitze Fly away...

Questions with Paramore - HCT episode 7

Q: Jaké je to vidět zemi z tour busu?
A: Jeremy - Nevidíme toho tolik, než když řídíme dodávku, jezdíme v noci...Viděli jsme benzínovou stanici, snažili jsme se v ní hrát, to bylo zábavné, zůstali sme trčet ve vánicích, viděli jsme laskavce (pozn.př. podle naznačování hayley to jsou asi takové ty koule trávy, že? :D)
Q: Kupuje si někdo suvenýry z měst, které navštívíte?
A: Zac - Já jo, kupuju si trička...(Hayley - Já si koupila tohle (ukazuje: We played Philly 9 times and all i got was this lousy t-shirt))
Q: Jaký byl váš nejoblíbenější koncert či festival?
A: Hayley - Na festivalu ve Švédsku jsme se byli podívat na Rage (Rage against the machine) a mě s Joshem vytáhli k sobě, byli jsme od nich asi tak daleko jak je tahle kamera...Taky jsme viděli Metallicu...
Q: Co vás na cestách (turné) inspiruje?
A: Josh - Na turné jsme inspirovaní se akorát tak vráti tomů za svými blízkými. Je těžké být tak daleko od rodiny a přátel...Když jste tak dlouho pryč, vážíte si jich pak mnohem více.
Q:  Jakého prvního koncertu jste se kdy zúčastnili?
A: Hayley - Moje první koncert bylo překvapení, táta mě odvezl do Jacksonu, byl tam koncert N*Sync, bylo mi devět...A byla to nejlepší noc mého života.


Hershey (7.8.2010) videos

24. srpna 2010 v 0:15 | posted by addicthanka |  Videos
Nemožné. Prostě nemožné....Je nemožné, aby člověk co tohle točil stál za tou bariérou :D:D:D
Videa jsou natočeny z levé strany z první řady a jsou velmi kvalitní. Jsou úžasná :D:D Prostě se na ně mrkněte ;)) Po prvním videu kameraman ještě přidal zoom, takže je to vážně pecka :D (Zdá se mi jenom, že měli v Hershey nějak vysoko pódium :D)
Při Pressure jde skvěle viděl flip! :)) A v Miz Biz je výměna Zaca a Taylora ;)) A Zac se válí po zemi :D

IgnoranceWantagh (6.8.2010) videos

22. srpna 2010 v 22:32 | posted by addicthanka |  Videos
Ze show ve Wantagh jsou videa pro změnu v docela pěkné kvalitě;)
Při TOE ten člověk stojí přímo před Taylorem a je to fajn pohled :D A WTLO je nezvykle natočeno z druhé strany, takže vidíme Jeremyho i Zaca :) Ostatní videa jsou už natočena z dálky ;))

The only exceptionNew Again

22. srpna 2010 v 19:38 | posted by petra.freedom |  GRAPHIC
Vím, že jsem hrozná :D A věci mě hrozně rychle unaví. Takže je tu zase nový vzhled :D Bohužel se mi teď uprostřed začal sekat net, tak to ještě doladím, ale můžete oslavit návrat rubrik, s tím, že okdaz GALLERY vás šoupne přímo do našeho blogu, který slouží jen jako galerie :)))

Ten header jsem našla na facebooku a ty rubriky mají stejné pozadí jako on, nejsou bílé :D Ale takhle to vypadá, že jsou, tak snaha je v háji :D


Slovenský Paramore Fan-club

22. srpna 2010 v 14:32 | posted by petra.freedom |  WWW
paramoreriot.blog.cz
Slováci, těšte se :D (jinak ale jak jsem pochopila z článku, štěstí je to i pro Čechy). Každopádně, tento článek zveřejňuju jako službu kolegyni s jiným paramore blogem, která momentálně zakládá oficiální SK Fanclub a více už o tom nebudu plácat já a zkopíruju vám, co o tom psala ona :D Tak čtěte a zapojte se, pokud chcete a můžete :))

Každopádne poteším všetkých slovenských priaznivcov tejto kapelky.

S kamarátom pracujeme na oficiálnom fanklube. Stránka je hotová tak na 60%. Všetko pekne nachystáme aby ihneď po registrácií mohol fanklub fungovať :) Bude možné sa na stránke registrovať a stať sa V.I.P. členom. Časom rozbehneme aj e-shop kde si budete môcť kúpiť veci s Paramore (nie však predražené)

Dovolujem si vás poprosiť -  Tí čo môžu, aby prispeli niečo na registráciu. Fanklub sa musí na MV SR registrovať ako občianske združenie. Vypracovali sme stanovy, ktoré treba odoslať so 60€ kolkom. Iste si poviete, že to nie je až tak veľa. Ja si však nejak extra vyskakovať nemôžem. Preto prosím Vás - fanušikov. Pre tých čo prispejú čiastku nad 5€ mám darček (a hovorím že žiaden sh*t!) :D

Taktiež bude treba zaregistrovať slovenskú doménu (čo rátam na ďalších 50 eur ročne)

Cieľom fanklubu bude upovedomiť mladých ľudí na túto kapelu, organizovať stretnutia, akcie, súťaže, zájazdy na koncert do zahraničia ( a v čo verím - spojenie sa s českými fans )

Ak by niekto mal seriózny záujem spolupracovať alebo prispieť na chod fanklubu, kontaktujte ma na ignorance@azet.sk

Tweet photos

21. srpna 2010 v 12:35 | posted by addicthanka |  Photos
A jsou tady další...:) Zac zásobuje twitter fotkama a k němu se přidala i Jenna :D A od Jeremyho áme taky dvě nové ;))

→→→  GALERIE  ←←←

Hey, this is my friend, He's made of yogurt
To je můj kamarád, je vyroben z jogurtu
paramoreriot.blog.cz

Gilford (3.8.2010) videos

21. srpna 2010 v 11:23 | posted by addicthanka |  Videos
Malinko jsme tady zanedbávali nahrávání videí :D:D Jdu na to ;)) Aby to bylo rychlejší a snažší, budu je házet jen pod odkazy (nechci už zažít to, že se mi videa při nahrávání 3x smažou ;)).

Tady máte část Gilfordu..Bohužel z téhle show nejsou k nalezení pořádně kvalitní videa, vůbec nějaká nahrálo snad jen pár osob (většinou jsou ale songy necelé)...


UK tour

20. srpna 2010 v 23:28 | posted by addicthanka |  NEWS
Vím, že to zřejmě už všichni paramore fanoušci vědí, ale oficiálně jsme to tady ještě nikdo nenapsali :D Zmiňovala sem to v článku s chatem (Hayley & Jeremy), ale ještě jednou to neuškodí...;)

Před asi týdnem Hayley oficiálně na svém twitteru oznámila, kdo s nimi pojede tour po Velké Británii a jsou to....tudum tudum... FUN. A B.O.B.!!! :)))
Myslím, že se tedy můžeme těšit na live verze Airplanes...;))

uk tour