Leden 2010

Grammy 2010 TODAY!

31. ledna 2010 v 17:18 | posted by Alis |  NEWS
Doufám, že jste nezapoměli. Dnes, vlastně zítra v 2:00 ráno, se budou předávat prestižní americké ceny GRAMMY a jak si jistě vzpomínáte Paramore jsou nominovaní s písní DeCoDe v kategorii nejlepší píseň k filmu.

Trošku jsem bloumala po internetu a kdo se chce dívat live, máte možnost.
Buď na stránkách ČT2 (vpravo nahoře čt2 live), nebo přímo v TV (bude to s překladem)
a nebo taky na CBS -> TADY,
grammy.com -> TADY

Jinak nezbývá, než jim držet palečky, konkurence je dost veliká. Ohledně toho, jestli se tam Pmore ukáží nemám zdání, Hayley po PCHA říkala, že by se tam ráda ukázala, ale neví jestli bude poblíž. Navíc, v těchto dnech se natáčí klip k TOE a na twitteru, taky nic není, že by se chystali.

The Only Exception

31. ledna 2010 v 13:07 | posted by Alis
Na oficiálce si nyní můžete zakoupit náhrdelník, který určitě znáte s bookletu, kde byl u textu The Only Exception. THE ONLY EXCEPTION LOCKET stojí 25 dolarů + si připočtěte dopravu atd... Bohužel vůbec nevím kolik je dolar na český, takže vám ani zhruba nepomůžu kolik za to dáte, ale určitě to bude moc=D

Locket-1_medium

Když už jsme tak u toho The Only Exception, napadlo mě, že už vlastně známe cover singlu. Kdo má doma BNE tak si jistě všiml, že Cover Ignorance je stejný jako v albu, cover BBBB je stejný jako v albu, takže TOE cover bude vypadat asi nějak takto:
Message for you

31. ledna 2010 v 12:34 | posted by Alis |  My posts
Hey Guys,
chtěla bych vám poděkovat, že využíváte odkazu zprávy autorovi, ale zároveň bych vás chtěla upozornit na jednu věc. Když mi napíšete s nějakou žádostí, nebo dotazem (která vyžaduje odpověď) musíte mi k tomu připsat i e-mail, na který bych vám hrozně ráda odpověděla.

Pro Barču:

Na oficiální stránce přihlášená nejsem, protože mi to nejde. Jen si nechávám zasílat newsletters, na který stačí jenom tvoje e-mailová adresa a je to bezplatné. Fanclub ovšem stojí 30 dolarů za rok. Ovšem myslím, že členové fanclubu mají různé výhody, např. slevy v shopu s paramore atd....Doufám, že jsem ti aspoň trošičku pomohla.

Taylor's awesome layout!

31. ledna 2010 v 12:18 | posted by Alis |  NEWS
Zdravíčko,
nevím jestli měl takové pozadí už dávno, ale přišla jsem na to teprve teď. Nějaká jeho dávno zakopaná fotka, ještě s jeho kudrlinami=D Vypadá naprosto úžasně, co říkáte?=DThe Spring Tour

29. ledna 2010 v 23:24 | posted by petra.freedom
V létě budou Paramore jezdit po festivalech, to je jasné, info o tom ale ještě nemáme...ale už se ví, kdy bude americké turné. Tady je plakát:


Další info HERE.


Tak a hrát s nimi v Americe budou hrát Relient k (zní dost dobře), tady pro ukázku:


a taky fun. (určitě jste si všimli pokud posloucháte ty rozhovory, že je Hayley často jmenovala mezi svými současnými nejoblíbenějšími kapelami) - a bože, jsou krutí, já je vůbec neznala, ale bomba :)


4.místo v t-music chart

28. ledna 2010 v 19:56 | posted by Alis |  NEWS

Jak krásně zní Paramore z rádia=D
Jak už titulek napovídá, dostali jsem BBBB na 4. místo a jelikož je před nimi Miley Cyrus, která je tu naposledy, máme dost velké šance je dostat na ještě krásnější místečko. Stačí jen HLASOVAT.

V rádiu se Bouček tak trochu rozpovídal a prozradil, že Hayley říkala, že je jejich vzorem skupina U2. Ještě, že fanoušci U2 začali poslouchat i Paramore. No, nevím co je na tom pravdy, já to slyším prvně, ale tak, třeba mi něco uteklo=D

Hayley´s Twitter Interview

28. ledna 2010 v 10:37 | posted by petra.freedom |  NEWS
Dneska brzo ráno (v Americe včera v šest večer:D) byla Hayley na Twitteru @paramore a odpovídala na otázky od MSN Wonderwall. Celý rozhovor tady dám zkopírovaný :o) Ale překládat ho nebudu, sorry :o) Možná zítra, ale vždycky když něco slíbím, neudělám to, tak nic neslibuju.

"You ready to get Twitterviewed?
Let's go!

Awesome! So, how psyched are you for the Grammys on Sunday? Who are you most excited to meet?
So stoked for it. I really want to meet Lady Gaga. I'm a new fan… It took me a while to accept the fact that I am totally stupefied by her.

She is pretty wild, isn't she? Where were you when you heard about your nomination?
We were in the UK on a headlining run for our new record. Honestly, I thought it was just a rumor. So stoked it wasn't.

How exciting! Do you have a dress picked out? Perhaps a Lady Gaga inspired number?
Haha… I was hoping to find out what she's wearing and wear a carbon copy. Then we could become best friends. To answer your question, I don't know just yet!

Ha! I bet she wouldn't even know what to do with herself. Are you getting used to red carpets and all the things that come w/fame?
I hope I never get used to red carpets… It's pretty fun playing dress up. I just hope I don't fall in my heels.

It happens to the best of us. We hear John Mayer is a fan of your music. Do you like his? Who are you listening to now?
Of course! Josh is the biggest fan out of all of us. I still love the first record the most… most of his fans would probably shun me for that. Oh well!
Like right now? Actually, @xchadballx recorded some solo stuff over the past year or so… I am listening those rough mixes!
But in general, I'm listening to a lot of Lemuria, Alkaline Trio, Lady Gaga, Fun., Now Now Every Children, The Dear and Departed.

\m/ Rock 'n' roll. Heard you did a Leonard Cohen "Hallelujah" cover on tour. Did u see Justin Timberlake's on the Haiti telethon?
I was flying into Nashville from the radio tour we did the night of the telethon. I have yet to check out his cover. Bet it ruled.

Speaking of Nashville, you guys are from Franklin, TN. Has country music influenced you in any way? Are y'all closeted Judds fans?
Actually, we all began to love country music once we started touring a lot. It reminded us of home. I <3 Johnny Cash.

Us too! Where's your favorite place in the world to perform?
There's no downside to playing anywhere. And it's really hard to pick a favorite. We're about to head to Japan… I <3 it there.

Rad! You guys are all pretty young, too. 19-24, yeah? What do you want to be when you grow up?
I want to stay open minded, positive, and never forget where I came from. Oh, and I wanna be in this band forever too.

Those seem like pretty solid goals. Who are you following on Twitter?
All my friends back home, friends in other bands, Betsey Johnson, Ellen DeGeneres, Glenn Danzig and McAlisters Deli.

Yum! We'll have to check those out. Last question: who's your biggest celeb "crushcrushcrush" right now?
Michael C. Hall. I mean, I guess I'm crushing more on Dexter at the moment. It must be the whole mass murderer thing. Sighhh.

He is quite charming. Well thanks for tweeting with us - it was a lot fun! Good luck Sunday; we'll be rooting for you!
Thanks so much! Goodnight!"


"The Big Surprise"

28. ledna 2010 v 10:33 | posted by petra.freedom |  NEWS
Brandon už nás nenapíná a vysvětlil, co se bude dít - a budete se teda smát :D:D Já už se těšila na DVD a projekt a wow a ono nic :D:D

Tady je to přímo od něj:


A překvapením je: Novým videoklipem Paramore bude "The Only Exception"...a já to budu režírovat!!! Točíme tenhle víkend!

--> ale tak zase jsem zvědavá, jak to Bran udělá a tak dále, doufám, že hezky :o) The Only Exception není jedna z mých favorites, ale je to hezká píseň a lidi jí mají dost rádi, tak uvidíme :o)))

The dynamic Duo Z + T

28. ledna 2010 v 10:29 | posted by petra.freedom |  Photos
Ještě pár fotek, které zase vybral Brandon jako své oblíbené - tentokrát soustředěné na to dynamické duo Z and T :D:D:D Zac a Taylor, podívejte se na jejich videa :D


Taylor and Josh for Spanish People

27. ledna 2010 v 19:40 | posted by petra.freedom |  Videos
Já myslím, že mi konečně došlo, co bude to překvapení!! (A že to trvalo, ale hledala jsem, hledala :D) Tady máte rozhovor s Joshem a Taylorem, byl původně ve španělštině, minimálně ty otázky. Není tam extra nic nového - ALE - když se jich zeptali, jestli by třeba neudělali nějaké fanmade video nebo tak něco, tak Taylor začal mluvit o nějakém projektu, kterej má pod palcem Hayley, že prý budou dávat dohromady všechny jejich záběry z koncertů, záběry od jejich fanoušků a bude z toho nějaké DVD či co (byl ohledně toho dotazu dost zmatenej) a Josh mu oponoval, že neví, jestli DVD (asi se to snažil ututlat?), každopádně nás čeká nějaká novinka a to se mi líbí.

Prý asi půjde zase o limitovanou edici a tak (grrrr), ale uvidíme, budeme vás dál informovat:o) (to je jako ve zprávách:D:D:D)

A tady je ten videorozhovor:o) (Překlad nebude, zapomeňte:D Mám zkoušky.)


Nechápu, to video je funkční, ale tady se nezobrazuje..tak tady je ještě LINK.


PS: Josh řekl, že by chtěli znovu jet na turné s Jimmy Eat World, možná třeba evropské turné, nebo tak něco - moje poznámka: to by mě zničilo! :D objížděla bych všechny evropský země abych to viděla znova a znova :D:D:D:D Ještě by mohli vzít Paper Route a to už by to líp pro mě nešlo!:DGRRRR, našla jsem to teda na youtube, ale jen s otázkama ve španělštině..tak tady na dvě části (jo a je to točené v Paříži):


Brandon´s picks again

27. ledna 2010 v 18:04 | posted by petra.freedom |  Photos
A Brandon neskončil, přidal ještě další dva obrázky, na prvním je Taylor na pláži a na druhém Zac a Taylor ve svých převlecíh Z a T :D Z mojí oblíbené webisodky :D:D a protože jí mám tak ráda a je to hrozná sranda a třeba se tu najde někdo, kdo to neviděl, tak ještě přidávám video s tím výrobkem Z a T (v té době letěl song Lollipop od Lil Waynea - tak proto:D:D)

Jinak ten jejich výtvor, úžasný song :D má název Baby Come Back 2 Me :D


Já se u toho vždycky tak extrémně nasměju :D a to se na to dívám tak po třicáté :D Nejlepší je Taylor, fakt mu to jde :D A jak tam pak na konci hopsaj :D


Brandon pics /3

27. ledna 2010 v 12:03 | posted by Alis |  Photoshoots
A máme tu 3 nové fotky od Brandona. Myslím, že jsou naprosto dokonalé obvzláště ty, které fotil spolu s RR. Na té 3 vidíme, jak dělá Hayley obrázek, který máte na obalu cd u songu Where Is The Line Overloap!!


Shockwaves NME Awards 2010

26. ledna 2010 v 9:36 | posted by Alis |  NEWS
Shockwaves NME Awards 2010

Magazín NME pořádá každoročně Shockwaves NME awards, kde mají letos Paramore hned 3 nominace!!!

Best International Band (nejlepší mezinárodní kapela)
Best Band Blog (nejlepší blog kapely)
Worst Band=( (nejhorší kapela)

a takdy jedna samostatná nominace pro Hayley!
Hottest Woman


Hlasovat můžete zde:Snowball Fight Call of Duty Style

25. ledna 2010 v 23:57 | posted by petra.freedom |  Videos


Rychle si skočte na paramore.net, protože je tam konečně nové video a stojí za to:D Je z Anglie, konkrétně z Brightonu - a stačila jsem si tam všimnout akorát Zaca, Taylora, Jeremyho a Joshe, jinak jsem viděla pár kluků z Paper Route - takže bych řekla že všichni kluci na turné šli večer bojovat :D:D:D

Je to sněhová bitva a po chvíli je to točené ve stylu Call of Duty, to poznáte, to mě naprosto složilo :D:D:D

Tak se podívejte, rozhodně vám to minimálně zlepší den - ještě s tou hudbou :o)

PS: jakmile to bude na youtube, šoupnu to i sem :o)

Hayley's 106.5 The End radio interview

25. ledna 2010 v 17:08 | posted by petra.freedom |  Tv & radio performaces
Hayley objížděla celý jih, nebo spíš "oblétávala", jak psala na LJ, zastavila se v mnohých rádiích, to jste tu už viděli z předchozích postech od Alis :o) A tady je ještě jedno rádio, tohle se jmenuje 106.5 The End (ano zvláštní název:D). Audio rozhovor si můžete poslechnout tak, že půjdete SEM a tam už příslušně klikněte :) Teď nemám čas si to ani poslechnout, padám pryč, ale až bude čas, poslechnu a poreferuju třebas :o)


Hayley Up For Shorty Awards

25. ledna 2010 v 17:03 | posted by petra.freedom |  NEWS
Hayley byla nominovaná na cenách Shorty Awards, její profil tam najdete tady. Hlasování zatím tak úplně nechápu, pravděpodobně jen přes twitter :o)

Brandon Says There´s a Surprise Next Week

25. ledna 2010 v 16:54 | posted by petra.freedom |  NEWS
Jsem trošku zmatená, jelikož já teda netuším, ale tuto je, co napsal Brandon na svůj twitter:


So I'm pretty sure you will all know the surprise next week. Hope it's everything you hoped for!

(Takže jsem si celkem jistý, že všichni víte, o jaké překvapení příští týden půjde. Doufám, že to splní vše, v co jste doufali!)

Já jsem si teda narozdíl od Brandona naprosto jistá tím, že vůbec netuším, o jaké překvapení půjde :D:D Lidi různě píšou, že se to týká nějakého DVD, jinde zase že Hayley a Zac minimálně neco nahrávali - a já vám řeknu, že jsem akorát zmatená a doufám, že to bude něco dobrého a počkáme si na příští týden, co nám taky zbyde... :D

Wallpaperzz

25. ledna 2010 v 16:49 | posted by petra.freedom |  GRAPHIC
A když už jsme u wallpaperů, tady na LJ si můžete najít pár nových, pokud hledáte něco na plochu, když už se nudíte nebo tak podobně :o)


A u těch wallpaperů mimochodem nejsme jen my. Hayley totiž na twitteru ukázala svůj desktop, vypadá takhle:

A TADY NA LJ se rozběhla akce ukažme své desktopy :o) Některé tam jsou opravdu dobré :D

Pro Martinku

25. ledna 2010 v 12:27 | posted by petra.freedom |  My posts
A ještě jedna věc na žádost - Marti tohle je můj wallpaper na noťasovi :o) Lépe řečeno byl do dnešního rána, vyměnila jsem ho za ten, co dám pod to :o) Ale myslím, že Hayley v modré podobě se vrátí, měla jsem jí tam hrozně dlouho a je to podle mě krásná fotka :o)


Our Very Own Ray and Her Paramore Collection

25. ledna 2010 v 11:52 | posted by petra.freedom |  My posts
Takže ještě tu máme pozdní dáreček v podobě fotek další z návštěvnic blogu, tentokrát Ray (pamatujete, ta slečna, co hodila po Hayley českou vlajku:D třikrát hip hip hurá pro Ray!! :D), no nicméně tady jsou její fotky a já komentuju jedním slovem: "Závist" :(:(:( Minimálně tu mikinu bych ukradla :D:D:D:D


Brandon´s picks /4

25. ledna 2010 v 11:44 | posted by petra.freedom |  Photos
Našla jsem nové fotky od Brandona, které tu myslím ještě nebyly, je to Josh, potom Jeremy ladící kytaru ...a nakonec Jeremy Cullen? :D:D


MS Stuff a.k.a. Hayley´s phone´s fixed

25. ledna 2010 v 11:39 | posted by petra.freedom |  Mobile stream
Hrozně se mi líbí, jak si Hayley všude stěžuje na iPhone, jak je strašnej, že ho nechce už, ale že si ho nechává kvůli mobile streamu na paramore.net - no a tady máte důkaz, jak se činí. Fotila přání pro ní a Taylora, jiní jí fotili s čoklíkem Presleym a pak je tam její kamarádka Hannah.


by Brandon Chesbro /2

23. ledna 2010 v 12:40 | posted by Alis |  Photoshoots
A jsou tu další fotografie od Brandona Chesbra. Tentokrát jsou z doby, kdy Paramore fotily oficiální shoot k BNE s RR.


BBBB v t-music chart!

22. ledna 2010 v 15:19 | posted by Alis |  NEWS
Konečně nám nasadily Paramore s jejich songem Brick by Boring Brick do t-music chart!!!! Takže víte co to znamená, káždý den můžete poslat jeden hlas pomocí internetu a kolik budete chtít sms.Za tuto zprávičku dějuku fan addicthanka, já už jsem to dávno vzdala, takže nebýt tvýho komíku, ani bych na to nepřišla.

MS - weezer, livechat

21. ledna 2010 v 17:06 | posted by Alis |  Mobile stream
Hayley opět zásobovala oficiálku fotečkami, 1. fotka je určitě z live chatu, 2. poslal nějaký Mark, zrovna když byla Hayley na jevišti s Weezer a 3. poslala samotná Hayley z backstage!


BNE is gold!

21. ledna 2010 v 17:03 | posted by Alis |  NEWS
Dneska je toho nějak moc=D


BRAND NEW EYES is OFFICIALLY GOLD!!! Thank you to everyone who's picked it up or listened to it at all. 2010 is gonna be nuts.

Tohle je poslední zpráva, kterou Hayley napsala na svůj twitter. So Congratulations!!!
A teď si sáhněte do svědomí, kdopak má BNE doma? nemyslím stáhnutý!!!

Taylor's new twipic

21. ledna 2010 v 16:57 | posted by Alis |  Taylor info
@itstayloryall má novou twiterovskou fotečku!!!! Co dodat, prostě parádní!!=D


Weezer feat. Hayley

21. ledna 2010 v 16:55 | posted by Alis |  Videos
A opět tu máme info s Hayley=D Včera navštívila koncert skupiny Weezer (mě do té doby neznámé=D) a zazpívala s nimi společně song. Rozhodně to nezní špatně!!


Tady máte ofiš. klip, song se jmenuje Say It Ain't So

Photos by Brandon Chesbro

21. ledna 2010 v 16:48 | posted by Alis |  Photoshoots
A máme tady další várku fotek od Brandona. Konečně trochu více party, poslední dobou je to samí Hayleismus!!!=D


Hayley vs. radio station on bowling

21. ledna 2010 v 16:45 | posted by Alis |  Tv & radio performaces
Ještě než si Hayley odskočila na live chat, tak si zašla na bowling s lidma z rádia 97x. Tohle rádio určitě poznáváte, Paramore v něm často hrají. Nevím jestli vyhrála nebo ne, ale rozhodně jsou s toho krásné fotky=DHayley on chat FLZ 93.3

21. ledna 2010 v 16:40 | posted by Alis |  Videos
Hayley byla včera na Live chatu radia FLZ 93.3, tady máte asi půl hodinkový video. Omlouvám se, ale škola mě brzdí takže si to ani nestíhám přehrát. Rozhodně si ale prohlídněte její look, má úplně úžasnou vestičku=D Tady by ji za to ukřižovaly, ale na ní je fakt skvělá!!!Hayley on Kidd Kraddick

20. ledna 2010 v 20:18 | posted by Alis |  Videos
Omlouvám se, že je to bez překladů ale na ty mě neužije, ale pokud chcete nechám tvořit fantazii=D Uvidíme jestli až bude mít Peťa čas, tak se nám na to podívá, ale zatím tu máte aspoň to video.


Finally design!

20. ledna 2010 v 19:13 | posted by Alis |  Layouts

Tak snad už je tento design v takové podobě, která se vám líbí. Už nevím co bych víc upravila, ale kdybyste měli nějakou poznámku co by bylo super, klidně napište. Já jsem ovšem docela spokojená=D Sice se pokusím ještě vyměnit animace, ale jinak už je to OK!

Dokonce se mi podařilo vrátit rubriky i když né tak jak bych chtěla=D Stejně jsou tu jenom dočasně, než s Peťou vymyslíme kam je vrznem příště a hlavně jak=D
Užívejte, komentujte papa

Mobilpics

20. ledna 2010 v 19:06 | posted by Alis |  Mobile stream
Hayley na oficiálku zaslala 2 nové fotografie. V té první se chlubí, že si koupila boty stejné barvy, jaké má vlasy=D a upřímně vůbec nevím kdo je ten týpek na plakátě=DFans tatto

20. ledna 2010 v 12:24 | posted by Alis |  Photos
Wow, tak tohle už je lidi extrém=D. Misguided Ghost, je rozhodně krásná písnička, ale tolik bolesti bych kvůli ní asi nevytrpěla=D Rozhodně ale tuhle dívčinu obdivuju, vypadá to nádherně!!!


Tvořím=d

19. ledna 2010 v 20:38 | posted by Alis |  Layouts

Omlouvám se, že je to tu tak chaotický, ale snažím se domluvit s designem, kterému se prostě nechce=D. Doufám, že s toho nakonec vyjde něco hezkýho a bude se vám to líbit. Mějte tedy prosím chviličky strpeníčko!!!

EDIT: Tak pro dnešek s tím končím, bude to chtít ještě vypylovat, ale na to se vrhnu asi až budu mít dobrou půl hodinku čas=d Doufám, že vám to prozatím bude stačit=D Mějte se krásně pa

Screens from Kidd Kraddick radio

19. ledna 2010 v 19:58 | posted by Alis |  Tv & radio performaces
Tady máte pár screenu z rádia, dávám je vám sem hlavně kvůli těm fotkám tetování. Vidím v tom růžovou žiletku, kytičku a nápis "Stave" nebo něco v tom smyslu=D


image-2 image-3 image-4 image-6 image-8 image-9 image-10 image-11 image-15 image-16 image-20 image-26 image-28 image-31 image-29

Hayley on Kidd Raddick Radio

19. ledna 2010 v 19:54 | posted by Alis |  Videos

Hayley going crazy mobile stream :D

19. ledna 2010 v 0:14 | posted by petra.freedom |  Mobile stream
Amigos, loučím se na chvíli, už se fakt musim učit a pak oslavovat, nebo zapíjet smutek:D Hayley si okavidně spravila ten mobil a teď už jí funguje mobile stream, takže nás zase zásobuje :D takže poslední dvě fotky:

tuto z lega postavila svou kamarádku Hannah:


A tady byla ve studiu rádia Kiss FM (v Austinu v Texasu) s Bobbym Bonesem :o) (jsem zvědavá, jestli uvidíme ty fotky, co fotili oni :D)


Ok, báááj :o) mějte se :o)

Hayley's new jeans

18. ledna 2010 v 16:36 | posted by Alis |  Mobile stream
Jak tu před pár dny Peťa postovala, Hayley se chystala doplnit si šatník a na oficiálku poslala své úlovky. Zatím to jsou jenom kalhoty, ale myslím že brzy přibydou i super-trika=D Které se vám líbí? Já bych rozhodně brala ty černý, nebo ty úplně na pravo=D