Prosinec 2009

HAPPY NEW YEAR

31. prosince 2009 v 14:11 | posted by Alis & petra.freedom |  Site info
Zdravíčko lidičky,
Tak tu máme zase konec dalšího roku, já nevím jak vám, ale mě to strašně utíká, za chvíli už ze mě bude stará gréca!!=D No, hlavně sem vám chtěla popřát všechno nejkrásnější do nového rocku! Všechny vaše vytoužený přání, plno lásky a hromadu štěstí. Buďte dál věrni PARAMORE jako jste byli doposud a šiřte jejich muziku. Třeba se na nás obrátí štěstí a v tom novém roce je tu v ČR přivítáme. Tak moc nechlastejte, mějte se krásně a pište básně.
PaPa Alisska=D


Já už jsem nějaká slovně vyčerpaná, takže prostě šťastný nový rok všem :o) A přeju si, aby Paramore v tom roce 2010 přijeli do České republiky :o)
Užijte si to plánované silvestrovské veselí,
petra.freedom :o)

Imogen Heap

31. prosince 2009 v 11:42 | posted by petra.freedom |  FAVOURITE MUSIC
Už jsem dlouho nepřidala do Favorite Music, tak přidávám .o) Mám takový špatný pocit, že už jsem tu Imogen Heap propagovala, ale teď je mi to upřímně jedno, opakování je totiž matka moudrosti, nebo tak nějak se to říká :D:D:D


Ju a PS, v březnu přijede do Prahy ;o)

Hayley one of the 15 sexiest female musicians (that don´t suck)

31. prosince 2009 v 11:28 | posted by petra.freedom |  NEWS
Internetová stránka Pop Crunch zveřejnila svůj seznam patnácti nejvíce sexy zpěvaček, které za něco stojí. A nebudete dlouho hádat, kdo mezi těmi patnácti je. Podívejte se u nich a tady je obrázek a popisek, co tam mají:

An American singer and songwriter, Hayley Williams fronts the rock band Paramore - best known for singles Misery Business and Decode. The band truly shot into stardom when Decode was featured in Twilight, but Williams truly has a voice that carries it's own. Hottness doesn't hurt in the business either - she won Sexiest Female at the Shockwaves NME Awards 2009.

(Česky v podstatě píšou bla bla, vede kapelu, bla bla známí jsou díky Decode, bla bla, je sexy, vyhrála za to i cenu :o))) )

Chris Carrabba likes Paramore

31. prosince 2009 v 11:20 | posted by petra.freedom |  NEWS
Video mi bohužel nejde embedovat, takže se k němu musíte proklikat tak, že půjete tu, na BUZZNET a poslechnete si rozhovor se členem kapely Dashboard Confessional, Chrisem Carrabba, který někde před třetí minutou na dotaz po nejlepších albech tohoto roku po pár kusech vyjmenoval Paramore, na to se chytla moderátorka, že je má ráda a on že jsou takoví, že je každý musí mít rád a že jsou jako "moppets" (tak nějak to znělo, to co řekl), na jeho popis se podívejte v tom videu, prý děti ze sedmdesátých let s vlasy na stranu :D


Bio pictures

31. prosince 2009 v 11:06 | posted by petra.freedom |  NEWS


Nevím, jestli pamatujete, jak jsem tu psala o neoficiální a nepotvrzené biografii paramore, která vyšla v Británii jako knížka. Teď se k ní vracím, někdo s nickem oliv fruitbat totiž naskenoval obrázky z téhle knihy, které snad zatím vidět nebyly. Podívat se na ně můžete TADY a můj oblíbený vidíte hned tu:o)

Hayley's hair

30. prosince 2009 v 18:10 | posted by Alis |  Hayley info
Jedna dobrá duše, dala do kupy snad všechny druhy účesů, které Hayley od roku 2005 do roku 2009 vystřídala. Můžete porovnat, který rok měla nejpestřejší=DMyslím, že odvedla slušný kus práce a na výsledek se můžete podívat tu:


xmas present from Nessie!

29. prosince 2009 v 10:02 | posted by Alis |  My posts
Zdravíčko
Tak tu máme 1. dáreček od Nessie. Mockrát ti děkuju, že jsi nafotila svůj dárek a poslala jsi nám ho! Tady máte fotečky, jejího dárku:
(A taky se ještě Moc moc omlouvám, že je to tu tak pozdě, ale nevěděla jsem ja je zmenšit. Ale tak lepší pozdě než nikdy, doufám=D)

Hayley´s Birthday Party

28. prosince 2009 v 19:29 | posted by petra.freedom |  NEWS
A ještě jedna věc, na oslavu Hayleyiných narozenin jí Chad s dalšími kamarády uspořádali roller-skating party, tak to je taková typicky americká záležitost ty brusle :o))) Pár fotek je vidět TADY.

A Hayley dostala i dortík, Zombie style, fotka na Twitpic :o)

Guys in Paris

28. prosince 2009 v 19:17 | posted by petra.freedom |  NEWS
Pořád máme Vánoce, takže nic nového se u Paramore neděje, protože stejně jako všichni ostatní jsou se svými rodinkami :o)

Ale na paramore.net je nové video z Paříže, však už jsme viděli ta videa, kde jeli v metru a tak podobně, tak teď se prochází u Eiffelovy věže v mlze :)

Watch :o))


HAPPY BIRTHDAY HAYLEY!!

27. prosince 2009 v 9:33 | posted by Alis |  Hayley info
Dnes je tomu přesně 21. let co se naše Hayley narodila. Za tenhle blog jí přeju hrozně moc úspěchů v kapele, aby byla dlouho šťastná s Chadem a taky další úspěchy v rodině s přáteli atd..MÁME TĚ RÁDI HAYLEY!!!

Tady máte asi 6min. video s Hayley,krásné=D:


TV HITS magazine

26. prosince 2009 v 9:43 | posted by Alis |  Magazines
Paramore se objevily v novém australském magazínu. Určitě tam bude nějaké info o jejich turné, které v Austrálii plánují začátkem nového roku. Jak já jim závidím!!=D


PS: Lidičky, jelikož je po vánocích, tak mě napadla taková maličkost. Pokud někdo z vás dostal k vánocům cokoliv co se týká Paramore, tak jestli se stím chcete pochlubit, tak to stačí vyfotit a poslat na náš mail paramoreriot@seznam.cz . Určitě vám to sem postnem, budeme se těšit, já svůj Paramore dárek dostanu v úterý=D

Covers and don´t eat too much :o)

25. prosince 2009 v 1:10 | posted by petra.freedom |  NEWS
Zdravíčko, jsou Vánoce a to s tím, že se nemáte přejídat, jsem myslela vážně, pokud jsem to sem psala :D Hayley psala na Twitter, že byla v nemocnici kvůli otravě z jídla, či něčemu takovému (nebyla moc specifická), teď už je v pořádku, asi zlé jídlo, či co, ale i tak, nepřejídejte se :D

Tak a jako vánoční odměnu pro vás mám něco nového na poslech, jsou to klavírní předělávky songů od Paramore. Hraje chlápek jménem Sam Yung,v kolekci, za níž vděčíme člověku z LJ jména popstarhill, jsou tyto songy: Where the Lines Overlap, Turn It Off, My Heart, Here We Go Again, Decode, Careful, Brick By Boring Brick, BNE Tour Intro a All I Wanted.

Já musím říct, že jsem velký fanda klavíru (a taky je to jediný způsob jak přinutit svého bratra poslouchat paramore:D), takže se mi to hooodně líbí, už mám kolekce starších songů, teď konečně něco z BNE. Zatím jsem poslechla beloved Decode a je nádherná, teď poslouchám Tour Intro, jak taky jinak :D Zatím..zvláštní :D Chci to intro studiově, nezapomeňte se podepsat na petici :o)


A tady na ukázku Decode, podle mě úchvatná.


MERRY CHRISTMAS!!!

23. prosince 2009 v 20:00 | posted by Alis & petra.freedom |  My postsTak a máme 23. prosince, takže drazí návštěvníci blogu, děkujeme vám za vaší přízeň a chceme vám společně popřát ty nejkrásnější Vánoce :o)

Takže za mou polovičku - nádherné vánoční svátky, poslouchejte Paramore, užijte si vánoční cukroví, nepřejídejte se zas tolik, ať nemáte koliku a tak :D, poslouchejte Paramore, odpočívejte, relaxujte (jo a poslouchejte...no však víte co:D). Ten šťastný nový rok budu přát až později no ne:o) Jo a mimochodem - hodně dárků pod stromečkem :o))) A hodně hezkých (já doufám, že tam budu mít něco paramore:D:D:D). TAKŽE VESELÉ VÁNOCE!
petra.freedom

Merry Christmas!!
Lidičky, tenhle blog jsem založila přesně před 2 roky a jsem ráda, že jsem tu zůstala a že jsem stále chodíte a doufám, že vás to tu i baví=D. Chtěla bych vám popřát mnoho mnoho dárečků pod stromečkem, krásné prožití těchto úžasných svátků, třeba se tam pro vás najde i něco s Paramore jako třeba mě=D
Mějte se krásně, pište básně a ŠŤASTNÉ A VESELÉ!!!
Alis

A tady si ještě myslím, že tohle přání z loňska je hrozně roztomilé, tak tady ještě máte pozdrav od skupiny :o))) (Ze severního pólu :D)


HAYLEY´S NEW HAIRDO

23. prosince 2009 v 19:43 | posted by petra.freedom |  NEWS
Tak se zdá, že Hayley s barvou změnila i sestřih :o)) Vypadá na patnáct:D Ale je roztomilá :D


FALL TOUR MERCH

23. prosince 2009 v 19:37 | posted by petra.freedom |  NEWS
TADY si můžete koupit merch z letošního podzimního turné, Fueled by Ramen pořádá doprodej těch věcí, které jim zbyly, prý si máte pospíšit, už dochází velikosti :o)

A co je tam zase hezký vánoční je krom těch ruských panenek (teď si nemůžu vzpomenout na jejich jméno) taky vánoční kreslené Paramore :D Tak když můžete nakupovat přes net, šup tam :o))) (a pokud máte peníze :o))New Paramore.net video - Fueled by Ramen

23. prosince 2009 v 19:30 | posted by petra.freedom |  NEWS
Pokud nejste maniaci a všechny tyhle věci ještě nemáte, tak vám Fueled By Ramen nabízí jedinečnou šanci se speciální vánoční edicí. Video o tom si můžete zhlédnout na paramore.net. Ve vánočním setu budou všechny videoklipy Paramore, které dosud vydali (tzn. od konce BBBB, Ignorance, TWYG, CrushCrushCrush, Misery Business, Emergency, Pressure, All We Know - no All We Know teda vydali až později, ale neva:D), plus Making of "Brick By Boring Brick" a navíc Misery Business akusticky z green roomu, tady to je ono:


Paramore web news

22. prosince 2009 v 11:15 | posted by Alis |  Mobile stream
Jestli máte dnes špatnou náladu, nebo jste smutní že vám skončila škola tak se určitě běžte podívat na oficiálku. Přidali nové (funny) video v hlavních rolích Zac & Taylor=DHayley's red hair back!

21. prosince 2009 v 20:54 | posted by Alis |  Mobile stream
Myslím, že většina z vás na takovou to fotku čekala už mnoho týdnů a je tu!! Hayley má zpátky své krásné červené vlásky. Na svůj twitter poslala fotku z kina, když byla na filmu Avatar a hrozně ho chválí. Já jdu mezi svátkama, takže už se taky nemůžu dočkat=D
The Church Channel feat. Hayley Williams - Say Anything

21. prosince 2009 v 16:47 | posted by Alis |  Videos
A je to tady, Hayley si připisuje další spolupráci tentokrát s kapelou The Church Channel. Písnička se jmenuje Say Anything a myslím, že teda má lepší spolupráce, nevím posuďte sami a nezapomeňte napsat do komentářů co vy na to ju, Hayley zpívá úplně na konci.

Ve videoklipu ovšem místo Hayley hraje jakási blondýnka.


Online petition

21. prosince 2009 v 16:30 | posted by Alis |  NEWS

Hey Guys!
Tak se nám celosvětově rozjela petice, aby Paramore nahráli Intro z posledního turné jako oficiální track. (Tedy jako kvalitní mp3=Dnevím jak bych to jinak vysvětlila=D). Dole máte odkaz na stránku petice a honem se registrujte, je to naprosto primitivní, zvládla jsem to i já. Když jsem se přihlašovala tak jsem byla 153. takže se to nejspíš teprve rozjíždí.Fan proposal on stage!

20. prosince 2009 v 15:52 | posted by Alis |  Videos
Njn, to je tak když se na ty videa nestihnu podívat. Většinou se na ně dívám večer, ale dnes díky komentáře od Martiny (Díky holka,bez tebe bych si toho možná ani nevšimla=D). Wembley bylo skutečně nabitý emocema. Myslím, že by to tu rozhodně mělo být zvlášť, už kvůli odvaze toho klučiny!!!


Live fom Wembley Arena

20. prosince 2009 v 11:14 | posted by Alis |  Videos
Tady máte pár videí z předešlé noci, kdy Paramore vystupovali ve Wembley. Na netu kolují zprávy, že se kolem Paramore motalo nějak moc týpků s velkýma kamerama a celkově je zabíralo nějak moc kamer. Takže kdo ví, že bychom se tak brzy dočkali nějakého dvd??


Intro & Ignorance HD

I Caught Myself HD

Decode HD

My Heart (Screamo) HD

Brick by Boring Brick HD

new design

19. prosince 2009 v 14:15 | posted by petra.freedom |  Site info
Asi jste si toho všimli..přišel čas na fotku paramore. Pokusila jsem se postarat se i o ty rubriky, ale nějakým způsobem se mi celý header smazal a zůstaly tam jen tři :D:D Takže pro záchranu svých nervů na to teď rezignuju a zítra až se vrátím to nějak dodělám :o) Jinak to moc velká změna není, jen jsem zkusila tu modrou přizpůsobit Hayleyinu svetru :D:D Tak se mějte, pěkný den všem příznivcům Paramore .)

Jeremyho momentka

19. prosince 2009 v 8:57 | posted by Alis |  Mobile stream
Nová mobile stream jen s Jeremym! Sekáč!!!=DDD


Bamboozle TV

19. prosince 2009 v 8:52 | posted by Alis |  Videos

Tohle snad ani překlad nepotřebuje, krásná čepka Hayley=D


Paramore at the Eiffel Tower

18. prosince 2009 v 1:39 | posted by petra.freedom |  Mobile stream
Tohle jsem sem musela postnout ještě před spaním :D Nejvtipnější fotka za poslední měsíc minimálně :D Nejdřív mě zaujala Hayleyina čapka a její postoj, ale pak jsem se podívala na Taylora:D:D:D:D Ten jeho knírek, áchich :D:D:D:D Je jako Stalin :D:D:D (nebo do té podoby za čas minimálně doroste:D)


HAPPY B'DAY TAYLOR!!!

17. prosince 2009 v 18:31 | posted by Alis |  Taylor info

Tak přiznejete si lidi, kdopak si na něj dneska vzpoměl????? No, rozhodně za tenhle blog mu přejem všecko nejlepčí k 20. narozeninám. Rozhodně je to krásný věk, taký kulatý. Přejem hodně úspěchů v kapele i mimo ni, ať se ti daří chlapče=D

Kerrang! 2009 photoshoot

17. prosince 2009 v 18:23 | posted by Alis |  Photoshoots
A pro dnešek ještě jeden starší shoot. Tentorát pro magazine Kerrang! Jsou to naprosto úžasné fotky, nerozčilujte se, že je na většině fotek o5 Hayley=D Spíš si ty fotky vychutnejte ju!!=DD

zdroj: lj community

New photoshoot 2009

17. prosince 2009 v 18:19 | posted by Alis |  Photoshoots
Tak, po dlouhé době tu máme krásný nový photoshoot. Nečekejte nic extra, myslím, že to nafotily někde v Evropě v brůběhu turné. Ale i tak jsou fotky krásné, až na ty tagy!!!You Me At Six feat. Hayley - Always Attract

15. prosince 2009 v 16:57 | posted by Alis |  Videos
To se zase jednou někdo měl, jak bych tak řekla. Při koncertu v Cardiffu si YMAT pozvali na podium Hayley a zazpívali společně song Always Attract. Oni prostě vědí, jak si tour spěstřit.


THE SWEELERS: Tour with Paramore

15. prosince 2009 v 16:49 | posted by Alis |  Videos
V tomhle videu nenajdete ani tak Paramore, spíš se tam asi 3x mihne Hayley. Rozhodně ale doporučuju, protože sweelers kluci, jsou absolutně "špica"!!!=DD


30 Seconds to Mars - Kings & Queens

15. prosince 2009 v 16:43 | posted by Alis |  FAVOURITE MUSIC
Určitě doporučuju novou desku 30STM - This Is War. Je to prostě nádhera. Víc není co dodat. První videoklip natočily na song Kings & Queens a myslím, že semnou bude většina souhlasit, že je naprosto skvělí. Úplně jiný styl než A Beautiful Lie. A navíc pro ty, kteří obdivují Jareda Leta, v tom klipu mu to nehorázně sluší, (ovšem asi jako všude=D)


MTV Mirre: Interview with Zac and Taylor

14. prosince 2009 v 15:38 | posted by Alis |  Videos
Ještě jsem si to nestihla poslechnout, ale jakmile bude mít Peťa čas, určitě vám sem hodí stručné info!!


The Glasgow show /2

13. prosince 2009 v 18:08 | posted by petra.freedom |  Paramore Live
A tady je sada obrázků z Glasgow, profesionálních :o))

První pocházejí od Rock Soundu, všechny je najdete TADY.


A ty další jsou od Gigwise a prohlédnout si je můžete TU.


The Glasgow show

13. prosince 2009 v 17:59 | posted by petra.freedom |  Videos
A tady je něco z koncertu v Glasgow - předvedli tam totiž flip z Pressure v jiném čase, když se nezpívalo :o) A nějaká slečna to natočila, šikula :o) Zvuk je místy otravný, ale je to krásně vidět :o)))


A slečna taky ještě fotila, takže fotky si můžete prohlédnout TUTO.BNE the 20th best album of the year

13. prosince 2009 v 17:55 | posted by petra.freedom |  NEWS
SPIN zveřejnili svůj žebříček čtyřiceti nejlepších alb tohoto roku a Paramore se umístili :o)) Gratulace :o))

"God knows the world doesn't need another band," sings Hayley Williams on Paramore's third album, and given the hours she's logged at both Sunday school and the Warped Tour, you can hardly doubt her. Yet with Brand New Eyes, these squeaky-clean suburban Nashville kids entered the rarefied world of rock that matters, cramming all the optimism and uncertainty of teenhood into jumpy pop-punk jams with hooks as sharp as a Twilight-er's teeth. M.W."


Paris Meet and greet

13. prosince 2009 v 17:52 | posted by petra.freedom |  NEWS
Tady jsou obrázky od slečny, která byla na koncertě Paramore v Paříži, dělala s nimi rozhovor a byla i na M´n´G :o)


A TADY je spousta fotek z toho koncertu :o) Jako tyhle například:


A huge TY to ElectricDreamss

All I Wanted as one of the best 2009 songs

13. prosince 2009 v 17:45 | posted by petra.freedom |  NEWS
James Montgomery z MTV si vybral svých TOP 25 songů letošního roku a hádejte kdo se umístil na dvanáctém místě? Paramore :o) Konkrétně All I Wanted (!!) :o) Nicméně já to na takovou váhu neberu, nechápu jak může mít nejpošahanější song, jaký jsem kdy v životě slyšela, teda She Wolf od Shakiry, na třetím místě :D:D TO je na mě moc :D

Josh making faces

13. prosince 2009 v 17:39 | posted by petra.freedom |  Videos
Krásné video zabírající TWYG v Dánsku a ten, kdo ho postl na LJ říká, že Zac prý zahrál na bicí nějak jinak než měl, v nějaké jiné úrovni či co, jak to já mám vědět, prý měl hrát 4 a hrál 3:D A tak se na něj všici kluci dívali jakože co to dělá, ale Hayley dál zpívala. Ale to musíte vidět už jen kvůli tomu ksichtíku, jak se na Zaca podíval Josh ze začátku :D:D:D To stojí za to. Plus hezké video :o))


Taylor stage diving

13. prosince 2009 v 17:33 | posted by petra.freedom |  Videos
Krátké video z Paříže, kde Taylor skočil mezi diváky :D:D áááááá, chtěla bych tam být :(